Друк

ПРО ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ГОЛОВИ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ДЕПУТАТІВ ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

        Сто    третя       сесія  сьомого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

10  вересня 2019 року                                                                                                 №1

 

Про звернення депутатів Токмацької міської ради

до голови Токмацької районної  державної

адміністрації та депутатів Токмацької районної ради

 

                                         

 

Керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи прийняття Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” від 07.12.2017 №2233-VIII, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

           1.Звернутися до голови Токмацької районної  державної адміністрації та депутатів Токмацької районної ради, щодо необхідності оплати медичного обслуговування населення Токмацького району КП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (текст звернення додається).

          2. Направити копію цього рішення до голови Запорізької обласної державної адміністрації .

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                                                                І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

 

Додаток 

до рішення Токмацької міської ради

від 10 вересня 2019 року №1

 

                                                                                                                           Голові Токмацької районної   

                  державної адміністрації

   Запорізької області

                                                                             В.Дудукалову

                                                                                                                                                                                      

                                                                                    Депутатам Токмацької районної ради

копія  Голові Запорізької  обласної

державної адміністрації  В.Туринок

 

 

 ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Токмацької міської ради до  голови Токмацької районної державної адміністрації  В.Дудукалова, депутатів Токмацької районної ради, щодо оплати видатків  за енергоносії  КП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на здійснення медичного обслуговування населення Токмацького району 

 

    Депутати міської ради вкрай стурбовані станом фінансування медичного закладу видатків з районного бюджету по енергоносіям та доводять до Вашого відому, що по КП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  склалась надзвичайно катастрофічна ситуація  із забезпеченням установи  видатків по енергоносіям .

   На сьогоднішній день з районного бюджету не додано лікарні (КУ ЦРЛ,КП «БЛІЛ») видатки по енергоносіям  за 2012-2019 роки в сумі 10546,2 тис.грн.,  в зв’язку з  тим, що кошти, які виділялись лікарні із року в рік з районного бюджету для обслуговування мешканців Токмацького району,  не забезпечували  фактичну потребу  на оплату енергоносіїв впродовж  2012-2019 років. 

        Обсяги коштів доведені районною радою в 2012-2019 роках по лікарні не забезпечували виконання делегованих повноважень установи, це змушувало Токмацьку міську раду, не зважаючи на складний стан із фінансовим забезпеченням по наповненню дохідної частини міського бюджету, щороку передбачати за рахунок власних надходжень фінансові ресурси  на  оплату енергоносіїв по лікарні, відволікаючи  ці кошти від місцевих програм на утримання і розвитку житлово-комунального господарства, транспорту, та  ряду інших програм, важливих для міста, внаслідок чого це призвело до виникнення заборгованості по теплопостачанню відділу освіти  у сумі – 3,8 млн.грн, по КУ ЦРЛ – 4,03 млн.грн.

    Депутати Токмацької міської ради вважають не припустимим здійснювати фінансування видатків по теплопостачанню, водопостачанню, електроенергії лише за рахунок коштів міського бюджету, ці видатки мають фінансуватись і за рахунок коштів районного бюджету, відповідно до частки районного бюджету.         

         В 2019 році для того, щоб розпочати опалювальний сезон  по місту Токмак, містом необхідно здійснити  оплату за спожитий природний газ, тому для забезпечення продовження опалювального сезону до кінця поточного року необхідні кошти для оплати КП «Токмак біоенергія» ТМР необхідного відсотку проплати за газ в сумі 7200,0 тис.грн., недофінансування видатків по теплу може привести до зупинення опалювального сезону в місті та поставить під загрозу функціонування установ соціальної сфери та опалення міста в цілому.

        Враховуючи вищенаведене, просимо терміново вжити всі можливі заходи для  забезпечення  своєчасного початку та безперебійного проходження опалювального сезону 2019/2020 рр.  та розглянути на сесії Токмацької районної ради питання, щодо виділення лікарні не доданих коштів на енергоносії з районного бюджету у відповідності до її частки.  

                Про прийняте рішення просимо повідомити письмово.

    Неодноразово депутати Токмацької міської ради звертались до голови  Токмацької   районної   державної адміністрації,  депутатів Токмацької районної ради з метою вирішення питання, щодо оплати не доданих коштів з районного бюджету  та забезпечення виконання договірних зобов’язань районною радою взятих перед медичним закладом КП«БЛІЛ» щодо надання медичної допомоги мешканцям району,  для забезпечення безперебійної діяльності лікарні, недопущення створення заборгованості по заробітній платі та оплати за енергоносії, уникнення критичної ситуації та соціальної напруги.

        Однак порушене міською радою питання, щодо виділення недоданих коштів з районного бюджету не вирішене та на сьогоднішній день кошти, що були виділені з районного бюджету не забезпечують в повному обсязі потребу лікарні  фондом заробітної плати та видатками по енергоносіям.

 

  Розрахунок  втрат бюджету міста Токмака  від недофінансування лікарні  (КУ ЦРЛ, КП «БЛІЛ») з районного бюджету по енергоносіям за 2012-2019 роки прикладається.    

 

           

        З повагою, депутати Токмацької міської ради.