Друк

ПРО ДЕЛЕГУВАННЯ ПОВНОВАЖЕННЯ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Сто    четверта       сесія      сьомого     скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 вересня 2019 року                                                                                                 №4    

 

 

Про делегування повноваження

 

 

            Керуючись ст. 25, п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 22.11.2007 № 288 «Про порядок розроблення, затвердження та фінансування місцевих програм і звітності про їх виконання», ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак, з метою здійснення заходів «Придбання металопластикових вікон для Токмацького навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11" Токмацької міської ради Запорізької області» та «Придбання вхідних дверей до їдальні для Токмацького закладу середньої освіти № 5 Токмацької міської ради Запорізької області»  відділу освіти Токмацької міської ради, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Делегувати повноваження Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради виступати від імені Токмацької міської ради, замовником для «Придбання металопластикових вікон для Токмацького навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11" Токмацької міської ради Запорізької області» та «Придбання вхідних дверей до їдальні для Токмацького закладу середньої освіти № 5 Токмацької міської ради Запорізької області».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                               Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ