Друк

ПРО ПРИЙМАННЯ АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ (ОСОБОВОГО СКЛАДУ) ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

      УКРАЇНА

           ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

          Дванадцята   сесія   восьмого   скликання

          РІШЕ Н Н Я

 

22 квітня 2021 року                                                                                №

 

 

Про приймання  архівних документів

з кадрових питань (особового складу)

Токмацької районної ради

 

 

Керуючись ст.ст. 10, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з Порядком приймання-передавання документів Національного архівного фонду та інших архівних документів  від однієї архівної установи до іншої, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 липня 2017 року № 2301/5, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5, враховуючи ч.1 Методичних рекомендацій Державної архівної служби України «Організація архівної справи в територіальній громаді» та лист-клопотання Пологівської районної ради Запорізької області від 16.02.2021 № 01-34/39 про прийняття документів з кадрових питань (особового складу) колишніх працівників Токмацької районної ради до сектору зберігання документів ліквідованих юридичних осіб архівного відділу виконавчого комітету Токмацької міської ради, з метою забезпечення збереженості соціально значущих документів з кадрових питань (особового складу) Токмацької районної ради, захисту, реалізації законних прав та інтересів громадян, задоволення інформаційних потреб населення  та зручного доступу до інформації жителями територіальної громади, Токмацька міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти документи з кадрових питань (особового складу) Токмацької районної ради до сектору зберігання документів ліквідованих юридичних осіб архівного відділу виконавчого комітету Токмацької міської ради.
  2. Начальнику архівного відділу Ірині Фещенко здійснити приймання документів з кадрових питань (особового складу) Токмацької районної ради до сектору зберігання документів ліквідованих юридичних осіб архівного відділу виконавчого комітету Токмацької міської ради за описами та актами приймання-передавання згідно з чинними вимогами.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                             Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ