Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята  сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

22 квітня  2021 р.                                                                             №  45

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок в селах

Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Шевченкове, вул. Степова, 14, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянці Никифоренко Тетяні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 34/47, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        2.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська (район будинку № 213) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Скрипець Євгенії Юріївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Північнокільцева, 20/24, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        3.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська, 169/4 за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6500 га громадянину Вогнєрубову Юрію Федоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 169/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська (район будинку № 31) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Сичовій Юлії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 21/134, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська, 2 за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Уссу Василю Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 65А, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська, 36 за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,9000 га громадянці Лазько Валентині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 36, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       7.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Покровське за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянці Мілехін Наталії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 86, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       8.   Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Шевченкове, вул. Степова, район будинків 23, 25 за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянці Шаповал Надії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       9.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Шевченкове, вул. Степова, район будинку 21 за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,7000 га громадянці Шаповал Надії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Шевченкове, вул. Степова, район будинку 31 за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,7000 га громадянину Шаповалу Сергію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Червоногірка, вул. Покровська, район будинку 125 за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Єременку Антону Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 104/10, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Покровське, вул. Антипенка, район будинку 134,  за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Лісовій Дар’ї Миколаївні, яка  зареєстрована за адресою: м. Харків, вул. Переможна, 19, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Садове, вул. С. Сачка, 18 за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянину Акименку Олександру Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, вул. С. Сачка, 18, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Чистопілля, вул. Нова (район будинку № 39) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Горбачову Павлу Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Чистопілля, вул. Нова, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Чистопілля за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину Горбачову Павлу Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Чистопілля, вул. Нова, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        16.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Пшеничне за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Ярмоленку Олексію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Пшеничне, вул. Нова, 25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Солодка Балка, вул. Садова (район будинку № 45) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,9000 га громадянці Квітко Крістіні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Молочанськ, вул. Вокзальна, 56/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

          18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Новопрокопівка, вул. Вишнева (район будинку  № 23) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Таран Людмилі Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Червона, 55, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська, 97  за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянці Вороновській Валентині Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 97, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська, район будинку 96  за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею  0,7000 га громадянці Ваврик Ганні Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: Дніпропетровська  область, смт. Межова, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Снігурівка, вул. Спортивна, район будинку 9  за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Олійник Анні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 54, кв. 56, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна  за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,3000 га громадянці Корольковій Олені Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 107, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        23. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

        24. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на погодження відповідно до чинного законодавства.

        25.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ