Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ № 48 ВІД 25.02.2021 «ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

    22    квітня 2021 р.                                                                                               № 44

 

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради № 48 від 25.02.2021 «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади»

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25,  п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Грінь О.А. з метою приведення у відповідність рішення міської ради, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 48 від 25.02.2021 «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади», виклавши пункт 6 у наступній редакції:

«6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтованою площею 0,5800 га громадянину Грінь Олександру Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 74Б, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність».

          2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ