Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ В МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня  2021 р.                                                                        № 28

 

 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою в місті Токмак

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 118, 121,122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0600 га по вул. Василя Вишиваного, 227 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Солдатову Миколі Петровичу, який зареєстрований за адресою: Пологівський р-н, с. Лугівка, вул. Лугова, 93, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

           2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Шелепаєва, за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), громадянину Мельнікову Володимиру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 18/69 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Дружби, 28 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Хоренженко Ніні Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька обл., Більмацький р-н, с. Дубове, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0680 га по вул. Урожайна, 8 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Лисак Олені Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Урожайна, 8, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.     

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ