Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня  2021 р.                                                                             №27

 

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих клопотань, а саме: громадянки Мажари І.В. від 17.03.2021 р., громадянина Мажари О.М. від 17.03.2021 р., від громадянки Мажари А.О. від 17.03.2021 р., громадянки Мікші Л.В. від 26.03.2021 р., громадянки Могилко Н.П. від 07.04.2021 р., громадянки Свищо Т.М. від 11.03.2021 р., громадянина Лісняка Р.В. від 02.04.2021 р., наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Нєкрасова (район домоволодіння № 58) у місті Токмак громадянці  Мажарі Ірині Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Польова, 5/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Нєкрасова (район домоволодіння № 58) у місті Токмак громадянину Мажарі Олегу Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Польова, 5/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Нєкрасова (район домоволодіння № 58) у місті Токмак громадянці  Мажарі Анні Олегівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Польова, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для іншого сільськогосподарського призначення (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,7000 га по вул. Нєкрасова, 62а  у місті Токмак громадянці Мікші Любові Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Гагаріна, 27/1, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Молодіжна (район домоволодіння № 31) у місті Токмак громадянці Могилко Наталії Петрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Таврійська, 112, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0077 га по вул. Гоголя у місті Токмак громадянці Свищо Тетяні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Степова, 12/1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0029 га по вул. Гоголя (район багатоквартирного житлового будинку № 77) у місті Токмак громадянину Лісняку Руслану Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 75/14, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                              Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ