Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 р.                                                                                    № 31

 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації

із землеустрою в селах Токмацької міської

територіальної громади

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 118, 121,122, Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих заяв громадян наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            

           1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 14, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Никифоренко Світлані Миколаївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

              2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Очеретувате, вул. Центральна, 61, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Лиходіду Костянтину Івановичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Очеретувате, вул. Ювілейна, 24, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

              3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенко, 90, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Пінчук Тамарі Павлівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенко, 129, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

              4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Солодка Балка, вул. Садова, 45, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Ваха Леоніду Івановичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Солодка Балка, вул. Садова, 45, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 169/4, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Вогнєрубову Юрію Федоровичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 169/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Ворошилова, 104/13, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Волощук Таісії Василівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 32/49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               7. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 97, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянці Вороновській Валентині Анатоліївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 97, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               8. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Снігурівка, вул. Спортивна, 50, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Ханасу Василю Дмитровичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Снігурівка, вул. Спортивна, 50, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

               9. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 134, за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), громадянину Лісовому Миколі Миколайовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 134, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність

              10.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ