Друк

ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА КОРИСТУВАННЯ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

22 квітня 2021 року                                                                                  №  13

 

 

Про  звільнення від орендної плати

за користування комунальним майном

                                    

            Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.6 ст. 762 Цивільного кодексу України,   ч. 2 ст. 286 Господарського кодексу України, ч.5 ст. І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова КМУ) та рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.04.2021 року (далі – Рішення Комісії ТЕБ та НС), з метою зменшення фінансового навантаження на орендарів, діяльність яких неможлива під час дії карантинних обмежувальних заходів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Тимчасово, на період з 00 годин 00 хвилин 09 квітня 2021 року і до закінчення дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки по Запорізькій області, встановленого рішенням Комісії ТЕБ та НС, звільнити орендарів, діяльність яких заборонена та/або не здійснюється відповідно до частини 35 Постанови КМУ, від сплати за договорами оренди нерухомого майна комунальної власності Токмацької міської територіальної громади.

2. Орендарям комунального майна Токмацької міської територіальної громади, діяльність яких заборонена та/або не здійснюється відповідно до частини 35 Постанови КМУ, письмово звернутись до балансоутримувача орендованого майна щодо неможливості використання об’єкта оренди та перерахунку орендної плати.

3. Доручити балансоутримувачам комунального майна провести розрахунок (перерахунок) орендної плати згідно пункту 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ