Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ) ПО КОЛИШНЬОМУ КСП ІМ. ШЕВЧЕНКА

УКРАЇНА 

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 р.                                                                                           № 38

 

Про надання дозволу  на розроблення технічної

документації із землеустрою на земельну частку

(пай) по колишньому КСП ім. Шевченка

 

            Керуючись ст.ст. 12, 81, 118 Земельного кодексу України, ст. ст. 1, 2, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 п.  6-1 і 6-2  «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», та розглянувши заяву гр. Фролова Ю.В. та копії наданих документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку розміром 9,4900 в умовних кадастрових га, яка розташована на території Токмацької міської територіальної громади (колишня Новопрокопівська сільська рада), за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення, вид угідь - рілля), громадянину Фролову Юрію Вікторовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботіне, вул. Східна, 18, як власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) ЗП № 0173733, зареєстрованого 29.04.1998 року у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) за № 247, який належить на праві Свідоцтва про право на спадщину за законом № 83 від 04.02.2021 року, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

           2. Рекомендувати громадянам провести державну реєстрацію права власності на вказані земельні ділянки в порядку встановленому чинним законодавством.

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ