Друк

ПРО ВІДЧУЖЕННЯ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ ПО ВУЛ. ПРИВОКЗАЛЬНА, 35-В ШЛЯХОМ ПРИВАТИЗАЦІЇ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята    сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 р.                                                                                       № 19

 

Про відчуження нежитлової будівлі по вул. Привокзальна, 35-В шляхом приватизації

 

          Згідно ст. 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», п. 30 ч. 1 ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. № 1891, на виконання рішення Токмацької міської ради від 22.10.2020 № 11 «Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Токмак, що підлягають приватизації в 2020 році»,  на підставі звіту суб’єкта оціночної діяльності – приватного підприємця Усса С.А. про незалежну оцінку невід’ємних поліпшень, які були виконані орендарем нерухомому майну, що належить до складу комунальної власності від 26.09.2020 року, враховуючи рецензію від 28.09.2020 року експерта оцінювача Залати В.В.; звіту суб’єкта оціночної діяльності – приватного підприємця Усса С.А. від 22.03.2021 року, враховуючи рецензію від 23.03.2021 року експерта-оцінювача фізичної особи-підприємця Залати В.В., з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Токмацької міської територіальної громади, подальшого поглиблення ринкових відносин, виконання завдань по надходженню коштів до бюджету міста, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити висновок про вартість майна від 22.03.2021 року нежитлової будівлі площею 78,6 кв.м., розташованої за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В.

2. Затвердити ринкову вартість нежитлової будівлі площею 78,6 кв.м., розташованої за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В, яка підлягає приватизації шляхом викупу в розмірі  27 610 (двадцять сім тисяч шістсот десять) гривень 00 копійок, без урахування податку на додану вартість, на підставі звіту з оцінки майна  від 22.03.2021 року.

3. Погодити звіт суб’єкта оціночної діяльності – приватного підприємця Усса С.А. про незалежну оцінку невід’ємних поліпшень, які були виконані орендарем нерухомому майну, що належить до складу комунальної власності від 26.09.2020 року в сумі 7 342 (сім тисяч триста сорок дві) гривні 00 копійок, без урахування податку на додану вартість.

4. Визначити покупцем нежитлової будівлі площею 78,6  кв.м., розташованої за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В, яка підлягає приватизації шляхом викупу - орендаря цієї нежитлової будівлі фізичну особу-підприємця Горбачова Євгена Володимировича  за ціною, визначеною в п. 2 цього рішення.

5. Зарахувати фізичній особі-підприємцю Горбачову Євгену Володимировичу вартість здійснених ним невід’ємних поліпшень в орендованій нежитлової будівлі площею 78,6 кв.м., розташованій за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В в розмірі  7 342 (сім тисяч триста сорок дві) гривні 00 копійок, без урахування податку на додану вартість, як остаточний розрахунок за об’єкт приватизації на умовах, визначених пунктами 2, 3 цього рішення.

6. Продати фізичній особі-підприємцю Горбачову Євгену Володимировичу нежитлову будівлю площею 78,6 кв.м., розташовану за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В за 24 321 (двадцять чотири тисячі триста двадцять одну) гривню 60 копійок, з урахуванням податку на додану вартість. Вартість майна, за якою приватизується об’єкт нерухомості, складається із ринкової вартості об’єкту приватизації в сумі 20 268 (двадцять тисяч двісті шістдесят вісім) гривень 00 копійок (з урахуванням суми компенсації невід’ємних поліпшень), на яку нараховано 20%  податку на додану вартість, що становить 4 053 (чотири тисячі п’ятдесят три) гривні 60 копійок.

7. Доручити управлінню комунальної власності Токмацької міської ради укласти договір купівлі-продажу об’єкта комунальної власності, що підлягає продажу шляхом викупу, а саме нежитлової будівлі площею 78,6 кв.м., розташованої за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 35-В за ціною визначеною в п. 6 цього рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію ради  з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

 

Міський голова                                                                                       Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ