Друк

ПРО ПРИЙНЯТТЯ ДО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дванадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 р.                                                                                       №  12

 

Про прийняття до комунальної власності Токмацької міської територіальної громади медичного обладнання

 

Керуючись   ст.ст. 25, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності»,    рішенням Запорізької обласної ради від 31.03.2005 №18 «Про Порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст або до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст районів та навпаки», рішенням Запорізької обласної ради від 18.03.2021 №62 «Про надання згоди на передачу медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності Токмацької міської територіальної громади м. Запоріжжя, державної власності», з метою прийняття до комунальної власності Токмацької міської територіальної громади сучасного медичного обладнання з ультразвукової діагностики, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності Токмацької міської територіальної громади із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області універсальної ультразвукової діагностичної системи для проведення ультразвукових досліджень серця, судин та внутрішніх органів дорослих та дітей: система ультразвукова діагностична DC-70, укомплектована датчиками L12-3E, C5-1E, SP5-1E, інвентарний номер якої 000010471044 – вартістю 1499500,00 грн.

2. З дати підписання акту приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, закріпити його на праві оперативного управління за комунальним підприємством «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                      Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ