Друк

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ УНІТАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЇХ ОБ'ЄДНАНЬ РОЗМІРУ ЧАСТКИ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ (ДОХОДУ), ЩО ВИЛУЧАЄТЬСЯ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

         УКРАЇНА

        ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

     Чотирнадцята    сесія    восьмого   скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

                              

  27 травня 2021 року                                                                         №5        

 

                    

Про встановлення на території Токмацької міської територіальної громади для комунальних

унітарних підприємств та їх об'єднань розміру частки чистого прибутку (доходу), що вилучається до місцевого бюджету

 

Керуючись п.29 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 35 частини1 статті 64 Бюджетного кодексу України, пункту 2 статті 8, статей 78, 135, 142 Господарського кодексу України,  Токмацька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

           

1. Установити на території Токмацької міської територіальної громади частину чистого прибутку (доходу), яка вилучається до місцевого бюджету за відповідний період комунальними унітарними підприємствами, крім  комунальних унітарних підприємств які надають житлово – комунальні послуги, у розмірі 25 відсотків суми чистого прибутку , розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

2. Установити на території Токмацької міської територіальної громади частину чистого прибутку (доходу), яка вилучається до місцевого бюджету за відповідний період комунальними унітарними підприємствами, які надають житлово – комунальні послуги, у розмірі 3 відсотків суми чистого прибутку , розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

3. Частина чистого прибутку сплачується комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до місцевого бюджету за період та у строк згідно пункту 1 статті 57 Податкового кодексу України.

4. Частина чистого прибутку , що підлягає сплаті до місцевого бюджету, визначається комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями самостійно відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною податковою службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства.

Розрахунок частини чистого прибутку подається комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до органів державної податкової служби у строк згідно абз 5 п.2 ст 46 Податкового кодексу України.

5. Частина чистого прибутку зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду місцевого бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби.

6. Керівникам комунальних унітарних підприємств забезпечити надходження відрахувань частки чистого прибутку до місцевого бюджету .

7. Відділу економіки виконавчого комітету Токмацької міської ради в 10-ти денний термін оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

8. Рішення Токмацької міської ради  від 25.02.2021р. №14 «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань розміру частки чистого прибутку (доходу), що вилучається до місцевого бюджету» вважати таким, що втратило чинність.

9. Контроль за правильністю та своєчасністю сплати відрахувань частки чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами здійснює Державна податкова інспекція відповідно до Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України та даного рішення.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

 

Міський голова                                                                            Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ