Друк

ПРО ПРИВЕДЕННЯ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ВІДОМОСТЕЙ ПРО ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ У ВЛАСНОСТІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

  27   травня  2021 р.                                                                         № 40

 

Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей

про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності               

 

Керуючись  ст.ст. 33, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 п. 6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.37 закону України «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяви громадянина Красно Н.І., громадянина Кошель В.В., Вольвача Г.П., громадянина Храпача М.П., громадянки Компанієць Л.М., громадянина Федоренка М.Г. та громадянки Горбачової Н.В. про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельну ділянку в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь, державного акта на право приватної власності на землю, цільове призначення для ведення особистого підсобного господарства, надані копії документів,  Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 1000001936 що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 131 від 06.11.2000 року,  на ім'я Красно Надії Іванівні, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Сільська, 17 відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,1200 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,4800 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

2. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 1000001970 що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 83 від 12.06.2000 року,  на ім'я Кошеля Василя Васильовича, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Солодка Балка, вул. Степна, 20 відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,1300 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,4700 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

3. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 1000001905, що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 117 від 18.09.2000 року,  на ім'я померлого Храпач Петра Кузьмовича, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Роботіно, вул. Миру, 38 відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,1000 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,3100 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

4. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія І-ЗП № 10057761, що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 212 від 18.09.2001 року,  на ім'я померлої Вольвач Катерини Іванівни, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Кезікова, 18 відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,1100 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,4900 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

5. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 300001888, що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 91 від 05.12. року,  на ім'я померлого Сидоренка Миколи Федоровича, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Нове, вул. Рудика, 15 відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,0800 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,2500 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

6. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 1000018152, що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 329 від 10.12.1996 року,  на ім'я Федоренка Миколи Григоровича, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Садове відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,0600 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,3400 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

 

7. Привести у відповідність до вимог чинного законодавства відомості про земельну ділянку, в частині назви цільового призначення земель, назви земельних угідь,  державного акту на право приватної власності на землю, для ведення особистого підсобного господарства, серія ЗП № 1000001886, що зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю за № 94 від 26.06.2000 року,  на ім'я померлого Горбачова Федора Федоровича, за адресою: Запорізька область,  Пологівський район, с. Новопрокопівка відповідно до «Порядку ведення Державного земельного кадастру»:

- 0,1300 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код - 02.01);

- 0,3600 га, цільове призначення: землі для ведення особистого селянського господарства, ( категорія земель - землі сільськогосподарського призначення, код – 01.03).

           8.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ