Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

27 травня 2021 р.                                                                               № 46

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих клопотань, а саме: громадянки Нікітіної С.Г. від 16.04.2021 р., громадянина Свищо М.В. від 06.05.2021 р., громадянки Закладної А.І. від 27.04.2021 р., громадянина Закладного О. І. від 27.04.2021р., громадянина Закладного Д.Ю. від 27.04.2021 р., громадянина Закладного Ю.П. від 27.04.2021 р., громадянина Волкогонова Ю.В. від 07.05.2021 р. та громадянки Руденко А.В. від 14.05.2021 р.,  наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Паркова (район садово-городницького товариства «Гвоздика»), громадянці Нікітіній Світлані Григорівні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Ковальська, 31/26, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0070 га по вул. Гоголя, гараж 130в/22 у місті Токмак громадянину Свищо Михайлу Васильовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Степова, 12/1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Садова (район домоволодіння № 117) у місті Токмак громадянці  Закладній Аліні Ігорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Вокзальна, 185, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Садова, 121 у місті Токмак громадянину Закладному Олександру Івановичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Садова, 117, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Садова (район домоволодіння № 117) у місті Токмак громадянину Закладному Олександру Івановичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Садова, 117, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Садова (район домоволодіння № 117) у місті Токмак громадянину Закладному Давиду Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Садова, 117, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Садова (район домоволодіння № 117) у місті Токмак громадянину Закладному Юрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Пологівський р-н, с. Новопрокопівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0700 га по вул. Дружби, 367 у місті Токмак громадянину Волкогонову Юрію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 11/29, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Призаводська, 96 у місті Токмак громадянці Руденко Анні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Призаводська, 87/16, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ