Друк

ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

27 травня  2021 р.                                                                       № 20

 

 

Про  розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у місті Токмак

 

Керуючись ст. ст. 12, 79-1, 83, 122, ч.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою формування земельної ділянки для подальшого встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), з метою будівництва та обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури орієнтовною площею 1,0000 га по вул. Ковальська у місті Токмак.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ