Друк

ПРО УТВОРЕННЯ ПРИТУЛКУ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ, ЯК СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ТОКМАЦЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ТОКМАЦЬКИЙ МІСЬ

                  УКРАЇНА

                      ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                П’ятнадцята    сесія    восьмого   скликання

 

                Р І Ш Е Н Н Я

 

 

11 червня  2021 року                                                                          №4

 

 

Про утворення Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, як структурного підрозділу Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення про Токмацький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (нова редакція)

 

                Керуючись  ст..25  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.16 Закону України «Про соціальні послуги» та постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Утворити Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, як структурний підрозділ  Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (далі – Притулок).

 

            2. Затвердити Положення про Токмацький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції, що додається.

 

            3. Затвердити штатний розпис Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що додається.

 

            4. Директору Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечити проведення державної реєстрації Положення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

            5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

 

 

Міський голова

Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Вкладення:
Скачати цей файл (положення_2021_(2).doc)положення_2021_(2).doc[ ]124 Кб
Скачати цей файл (штатка.doc)штатка.doc[ ]40 Кб