Друк

ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НА НЕРОЗПОДІЛЕНІ (НЕВИТРЕБУВАНІ) ЗЕМЕЛЬНІ ЧАСТКИ (ПАЇ) ІЗ ЗЕМЕЛЬ КОЛЕКТИВНОЇ ВЛАСНОСТІ КОЛИШНІХ КСП

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Шістнадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

    24   червня  2021 р.                                                                   № 31

 

Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишніх КСП                                                                                                            

 

            Керуючись ст.ст. 12, 81, 93, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25,55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб щодо надання в оренду єдиним масивом нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель колективної власності колишніх КСП, та наданих копій документів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

           1. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишнього КСП «Шевченка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 2,6000 га, яка знаходиться   за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІНПАРК-АГРО», в особі директора Стариченко Олени Олександрівни  (ідентифікаційний код 43645737), яка зареєстрована за адресою: с. Мала Токмачка, вул. Бригадна, 2, Пологівський район, Запорізька область.

         2. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишнього КСП «Шевченка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 3,6000 га, яка знаходиться   за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІНПАРК-АГРО», в особі директора Стариченко Олени Олександрівни  (ідентифікаційний код 43645737), яка зареєстрована за адресою: с. Мала Токмачка, вул. Бригадна, 2, Пологівський район, Запорізька область.

          3. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом на нерозподіленні (невитребуванні) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишнього КСП «Шевченка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 1,7000 га, яка знаходиться   за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІНПАРК-АГРО», в особі директора Стариченко Олени Олександрівни  (ідентифікаційний код 43645737), яка зареєстрована за адресою: с. Мала Токмачка, вул. Бригадна, 2, Пологівський район, Запорізька область.

          4. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки  нерозподіленої (невитребуваної) земельної частки (паю) із земель колективної власності колишнього КСП ім. Кірова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид угідь: сіножаті та пасовища, орієнтовною площею 12,0000 га, що знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Жовтневої сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди громадянину Стадніченку Максиму Юрійовичу (ідентифікаційний номер 3149214695), який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. 9 Січня 60, Пологівський район, Запорізька область.

          5. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га із земель колективної власності КСП «Чистопілля» для ведення товарного сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТРАВНЕВЕ», в особі директора Кравченка Анатолія Олександровича (ідентифікаційний номер 13621554), яка зареєстрована за адресою: с. Рівне, вул. Польова, 1, Пологівський район, Запорізька область.

         6. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 1,4963 га із земель колективної власності КСП «Чистопілля» для ведення товарного сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди громадянці Катуніній Сніжані Сергіївні (ідентифікаційний номер 3478607889), яка зареєстрована  за адресою: с. Чистопілля, вул. Першотравнева, 92, Пологівський район, Запорізька область.

       7.  Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,4500 га із земель колективної власності КСП ім. Кірова для ведення товарного сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Жовтневої сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди громадянці Компанієц Анастасії Валеріївні  (ідентифікаційний номер 3777405749), яка зареєстрована  за адресою: вул. Перемоги, 50/74, м. Токмак, Запорізька область.

      8. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,5000 га за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)    колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

       9. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 2,7000 га  за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)    колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: рілля, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

       10.  Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,4100 га  за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)    колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: пасовища, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

        11.  Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га  за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: рілля, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

        12.  Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 4,0000 га  за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: рілля, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради)  з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

        13. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 2,6000 га  за рахунок земель невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Чистопілля»  для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: рілля, яка знаходиться за межами населеного пункту Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новенської сільської ради) з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди юридичній особі: ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТОК-Л», в особі директора Антонова Олександра Олександровича (ідентифікаційний номер 37153788), яка зареєстрована за адресою: вул. Нова, 33, с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область.

       14. Витрати на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок, вказаних в цьому рішенні, покласти на відповідного ініціатора розроблення такої документації, за наявності їх згоди.

       15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Секретар міської ради                                                                       Віктор ЗАГУМЕННИЙ