Друк

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ У МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Шістнадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

24 червня 2021 р.                                                                            № 29

 

Про припинення права користування земельною ділянкою у місті Токмак

 

Керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі  розглянутої заяви громадянки Рекуненко А.М. від 27.05.2021 року, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельною ділянкою, яка надавалась в постійне користування для ведення підсобного господарства (землі сільськогосподарського призначення), загальною площею 0,1440 га, розташованої по вул. Василя Вишиваного, 147 у місті Токмак, громадянці Рекуненко Антоніні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 147.
  2. На підставі даного рішення вважати такими, що втратили чинність державний акт на право постійного користування землею Серія І-ЗП № 010971                          від 05.04.2001 р.

3. Громадянці Рекуненко Антоніні Миколаївні в п’ятиденний термін з дня прийняття цього рішення здати державний акт на право постійного користування землею                           Серія І-ЗП № 010971 від 05.04.2001 р. на зберігання до архіву міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області. 

4. Міськрайонному управлінню у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Секретар міської ради                                                                       Віктор ЗАГУМЕННИЙ