Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцята сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 10 серпня 2021 р.                                                                                №  4

 

Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології , Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

     1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бут Тетяні Дмитрівні, яка мешкає за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 138, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бут Віталію Віталійовичу, який мешкає за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 138, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Абакшиній Світлані Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Інтернаціональна, 107, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Мартинову Юрію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Інтернаціональна, 107, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Бут Людмилі Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 39/23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Моргалюку Андрію Петровичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Пшеничне, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Моргалюк Марині Йосипівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Пшеничне, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Сінгур Вікторії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 1/8, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Бут Євгену Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 39, гурт. 23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Мартиновій Інні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Інтернаціональна, 107, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Абакшиній Валентині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 55/19, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Немченко Оксані Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 35в/21, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Крашановському Павлу Васильовичу, який зареєстрований за адресою: м. Харків, вул. Перемоги, 51, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Залозному Сергію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 153в, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9998 га громадянці Чужиковій Наталії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт. Черкаське, військова частина А1302, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Бенькович Анастасії Євгеніївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 34/32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Кирильченко Любові Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район,  с. Новопрокопівка, вул. Садова, 7а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Дмитришиній Юлії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 24/32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Сидоренко Єлизаветі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Львівська область, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 13, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Моргалюк Олені Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Пшеничне, вул. Нова, 25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Мовчан Ганні Юріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Революційна, 51/34, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці  Ємельяновій Наталії Анатоліївні, яка мешкає за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      23. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Шелемеху Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Мічуріна, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      24. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Манаховій Ірині Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 38/33, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      25. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Маркеєвій  Ларисі Григорівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 38/33, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      26. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Дятловій Вікторії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пушкіна, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      27. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці  Дятловій Світлані Леонідівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пушкіна, 22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      28. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

      29. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

   Міський голова                                                                                       Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ