Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 Дев’ятнадцята   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 липня 2021 р.                                                        №  17

 

Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології , Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Дьячкову Юрію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Рудик Наталії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Поляковій Зінаїді Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5500 га громадянці Дьячковій  Оксані Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Козацькому Володимиру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 55, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Тьор Ользі Павлівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Токмак, вул. Нєкрасова, 74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Мажарі Миколі Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Свиридовій Вірі Петрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Сердюк Тетяні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Сердюку Андрію Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Савицькій Ользі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Поляковій Альоні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 4 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Приймаку Олексію Андрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 31, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Гончарову Юрію Геннадійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,7000 га громадянину Герасименку Віктору Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Нова, 9, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        16. Надати дозвіл на розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,3000 га громадянці Василенко Надії Семенівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 4,5000 га громадянину Шаповалу Денису Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 58/14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 4,0000 га громадянину Супрун Дмитру Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Сонячна, 21а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Компанієц Анастасії Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 5А/74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Гранчару Вячеславу Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Нижня, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Чумаку Івану Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 40/29, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бистрову Олександру Ігоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Нова, 1/10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      23. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Таран  Анатолію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Огородня, 11, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      24. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Мілостній Лідії Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Калинова, 28, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     25. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бут Максиму Віталійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 138, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      26. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мілостному Анатолію Филимоновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Калинова, 28, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     27. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бут Надії Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченко, 40/29, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      28. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Коваленко Інні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ломоносова, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      29. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Коваленку Павлу Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ломоносова, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      30. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Булавіній Валентині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Городня, 140, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      31. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бєліковій Ользі Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Веретеннікова14, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      32. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Киричку Михайлу Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 77/57, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     33. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бєлікову Андрію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Веретеннікова, 14, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     34. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Слабій Анні Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Абрикосова, 49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     35. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Булавіну Сергію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченко, 45/46, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     36. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Дмух Олександру Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, Абрикосова, 49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     37. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Мітяненко Гульшашак Рашатівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 39/13, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     38. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Булавіній Марині Віталіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 45/46, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       39.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Романовському Сергію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володарського, 323, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       40. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину Аранжій Анатолію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботине, вул. Молодіжна, 11, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        41. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8200 га громадянці Гора Ользі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 32/70, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       42. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Грудненку Станіславу Валентиновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 46/83, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        43. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянці Волошиній Світлані Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Сільська, 21, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       44. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення),  площею 1,9693 га, кадастровий номер 2325283200:05:003:0043 громадянину Кирильченку Сергію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Садова, 7а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      45. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Кюрджиєвій Донарі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 322-А/13, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       46. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Кюрджиєву Харалампію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 322-А/13, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       47. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Кюрджиєву Ігорю Харалампійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 15/30, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       48. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Свист Валентині Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Нагорна, 24, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      49. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Свист Олександру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Нагорна, 24, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       50. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Таран  Артуру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 140, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      51. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Таран Ользі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 142, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      52. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мартинову Володимиру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 60А, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      53. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бут Олені Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Героїв України, 138, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       54. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Похвалітову Денису Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченко, 30/16, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       55. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Похвалітовій Надії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирівська, 35Б/46, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        56. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Колесніку Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Щави, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        57. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Колеснік Оксані Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Щави, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        58. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Гомзяковій Лідії Георгіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 36/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.     

         59. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Довгопят Людмилі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гришунова, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       60. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Довгопят Павлу Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гришунова, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      61. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Довгопят Юлії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Щави, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      62. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Довгопят Андрію Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Щави, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      63. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Калініченку Ігорю Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Залізнична, 61, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      64. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Божко Владі Юріївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 1/3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      65. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Божко Валентині Григорівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 1/3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      66. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Божку Олексію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Привокзальна, 1/3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      67. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Кудлай Оксані Григорівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 13/114, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      68. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Кіріченко Інні Вячеславівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Українська, 74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      69. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Калініченку Дмитру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гришунова, 115, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       70. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Калініченко Альоні Олексіївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Залізнична, 61, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      71. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Калініченко Ірині Іванівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гришунова, 66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      72. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Калініченку Віктору Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гришунова, 66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      73. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Зятині Віктору Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 128/20, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      74. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Сінгур Віталію Юрійовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Дружби, 60, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      75. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Батирь Сергію Юрійовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Толстого, 91Б, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     76. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Слишу Олегу Дмитровичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     77. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Слиш Інні Вікторівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     78. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Слишу Євгену Олеговичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     79. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Гур’євій Ірині Петрівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гастело, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     80. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Вітвіцькій Оксані Юріївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Горького, 32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     81. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Вітвицькому Андрію Миколайовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Горького, 32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     82. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Добрій Ганні Володимирівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 42/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     83. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Моргалюк Ользі Андріївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Пшеничне, вул. Нова, 33, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

    84. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Доброму Анатолію Дмитровичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 42/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     85. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

     86. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

   Міський голова                                                                              Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ