Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 Дев’ятнадцята   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 липня 2021 р.                                                           №  39

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих клопотань, а саме: громадянина Горлачова Г.М. від 29.06.2021 р., громадянки Шепотько Т.А. від 07.06.2021 р., громадянина Шепотька О.В. від 07.06.2021 р., громадянина Шепотька В.О. від 07.06.2021 р., громадянки Чистік В.В. від 10.06.2021 р., громадянина Чистіка С.С. від 10.06.2021 р., громадянина Мегрелішвілі Т.О. від 17.06.2021 р., громадянина Острика І.О. від 07.07.2021 р., наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,0036 га по вул. Шелепаєва, гараж 47 у місті Токмак громадянину Горлачову Геннадію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Шевченка, 14/76, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Скеляста у місті Токмак громадянці Шепотько Таїсії Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою:  м. Токмак, вул. Скеляста, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Скеляста у місті Токмак громадянину Шепотьку Олександру Вячеславовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Скеляста, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Скеляста у місті Токмак громадянину Шепотьку Олександру Вячеславовичу, який зареєстрований за адресою:  м. Токмак, вул. Скеляста, 1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Скеляста у місті Токмак громадянину Шепотьку Владиславу Олександровичу, який зареєстрований за адресою:  м. Запоріжжя, вул. Поштова, 161-А, кім. 526/3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

           6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною

площею 0,1000 га по вул. Богдана Хмельницького (район домоволодіння № 60) у місті Токмак громадянці Чистік Вікторії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Богдана Хмельницького, 60, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Богдана Хмельницького (район домоволодіння № 60) у місті Токмак громадянину Чистіку Станіславу Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Богдана Хмельницького, 60, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Володимирська (район домоволодіння № 234) у місті Токмак громадянину Мегрелішвілі Темурі Отарєвічу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гагаріна, 27/5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0235 га по вул. Карла Лібкнехта, 134 у місті Токмак громадянину Острику Ігорю Олександровичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Карла Лібкнехта, 134, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                       Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ