Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Дев’ятнадцята  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

22 липня  2021 р.                                                                                №18

 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

      1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, вул. Центральна, район будинку 62, за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га громадянці Степаненко Світлані Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 62, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Сердюк Тетяні Олександрівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, район будинку 116, за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Костюку Ігорю Геннадійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак вул. Армійська, 78, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га громадянину Шостаку Геннадію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Покровське, вул. Котляревського, 56/12, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Шаповал Наталії Петрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 17, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5500 га громадянці Ємельяновій Наталії Миколаївні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 62, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянину Ходаковському Андрію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого, 38/7, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське (район будинку №110 по вулиці Антипенко) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Мац Олегу Аліковичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район,  с. Покровське, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,2000 га громадянці Маркуш Ірині Володимирівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шкільна, 133/32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

    10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 7,0000 га громадянину Закладному Віталію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Вишнева, 42, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, вул. Сільська, район будинку, 3, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3500 га громадянину Августянову Валентину Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Сільська, 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Ільченкове, за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,100 га громадянину Приходьку Анатолію Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Ільченкове, вул. Перемоги, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Лугівка, вул. Лугова, район будинку 72-74, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,2000 га громадянину Гуторову Сергію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Скеляста, 23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Жукова, район будинку 12а, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Хоменко Наталії Олексіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 161, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська, район будинку 115, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянці Опілат Валентині Федорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 113, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3200 га громадянину Почуйку Миколі Степановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Фабричне, вул. Набережна, район будинку 1, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянці Косяк Марії Григорівні, яка  зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 34/16, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна, район будинку 38, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1500 га громадянці Хоминській Ользі Олександрівні, яка  зареєстрована за адресою: Донецька область, Волновахський район, с. Доля, вул. Кошового, 4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна, район будинку 38, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1500 га громадянину  Порохні Григорію Дмитровичу, який  зареєстрований за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Сухомлинського, 40/98, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Садова, 28, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянці Удод Ользі Анатоліївні, яка  зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Трудове, вул. Трудівська, 89/1, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Очеретувате, вул. Центральна, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Філатовій Марії Іванівні, яка  зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Очеретувате, вул. Ювілейна, 28, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      22. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

      23.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ