Друк

ПРО СПІВФІНАНСУВАННЯ СПІЛЬНОГО З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ, В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПРОГРАМА З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», ПРОЄКТУ «РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАЛАЦУ СПОРТУ, ЗА АДРЕСОЮ: ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ, ПОЛОГІВСЬКИЙ РАЙОН, ТОКМАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА, М. ТОКМАК, ВУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

Двадцять   друга _сесія   восьмого   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 вересня  2021 року                                                            №12          

          

Про співфінансування спільного з Європейським інвестиційним банком, в рамках проєкту «Програма з відновлення України», проєкту «Реконструкція Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13»

 

 

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до вимог Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках проєкту "Програма з відновлення України", ратифікованої Законом України від 14 липня 2021 року № 1645-IX, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. У разі відбору проєкту «Реконструкція Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13» для фінансування в рамках Програми з відновлення України, забезпечити його співфінансування з місцевого бюджету в обсязі, достатньому для покриття витрат зі сплати податків і зборів (у тому числі ПДВ), комісії за конвертацію валюти, страхування, авторський нагляд тощо.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету  та фінансів.

 

 

 

Міський голова                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ