Друк

ПРО ДЕЛЕГУВАННЯ ПОВНОВАЖЕННЯ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

Двадцять   друга _сесія   восьмого   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 вересня  2021 року                                                                                №13                                                      

Про делегування повноважень

 

 

            Керуючись ст. 25, п. 22 ч.1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 22.11.2007 № 288 «Про порядок розроблення, затвердження та фінансування місцевих програм і звітності про їх виконання», з метою забезпечення належних умов для занять фізичною культурою та спортом у місті Токмак Запорізької області та проведення будівельних робіт на об’єкті комунальної власності  Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Делегувати повноваження Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради виступати від імені відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради, замовником проєктних робіт по об’єкту «Реконструкція Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13».

2. Управлінню комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради здійснювати оплату за виготовлену проєктно - кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13».

3. Зобов’язати відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради прийняти проєктно - кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція Палацу спорту, за адресою: Запорізька область, Пологівський район, Токмацька територіальна громада, м. Токмак, вул. Центральна, буд.13» для подальшого використання у роботі.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ