Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО МІСЬКИХ ПРОГРАМ

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

Двадцять  друга    сесія   восьмого    скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 вересня 2021 року                                                           №3

 

Про внесення змін

до міських Програм

 

 

            Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням Токмацької міської ради від 24 грудня 2020р. №9 «Про затвердження Програм»

 місцевими програмами «Соціальний захист окремих категорій громадян для надання інших пільг на 2021-2023 роки» та «Програма з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної,гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2019-2021 роки», Токмацька міська рада

 
 
В И Р І Ш И Л А:         
 

1. Встановити з 02.09.2021 року для ветеранів праці та пенсіонерів за віком 100 відсоткову знижку вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування від загального тарифу.

 

2. Внести зміни до рішенням Токмацької міської ради від 24 грудня 2020р. №9 «Про затвердження Програм», а саме в додатку 13 у строчці третій першого стовпчика пункту 10 програми «Соціальний захист окремих категорій громадян для надання інших пільг на 2021-2023 роки» слова «у т.ч. пенсіонери за віком з 50% знижкою вартості проїзду» вилучити.

 

3. Внести зміни та доповнення до рішенням Токмацької міської ради від 24 грудня 2020р. №9 «Про затвердження Програм», а саме в додатку №14, п.4 програми «Програма з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2021-2023 роки» викласти у новій редакції:

 

«4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми

 

Під час формування проекту бюджету міська влада передбачає асигнування на реалізацію програми, виходячи з загального обсягу видатків, передбачених на відповідний рік.

Для якісної організації оздоровлення та відпочинку  соціально-незахищеної категорії населення необхідно щороку передбачати кошти у місцевому бюджеті на фінансування даної програми.

Для цього з метою підтримки вразливих верст населення планується проводити відшкодування вартості проїзду залізничним транспортом до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме для:

- дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування;

- дітей з інвалідністю;

- дітей учасників бойових дій в зоні АТО/ООС  та діти загиблих учасників в зоні АТО/ООС;

- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

- дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей із багатодітних родин та прийомних сімей;

- дітей із малозабезпечених сімей.

 

Відшкодування вартості проїзду здійснюється на підставі поданих документів:

-          заяви;

-          проїзного документа (квитка);

-          копії документів, що підтверджують статус дитини, з пред’явленням оригіналу;

-          копії документів, що підтверджують особу опікуна або піклувальника, з пред’явленням оригіналу;

-          довідка з банку про виплаті реквізити.

Для відзначення державних і міських свят, подій та заходів, які проводяться Токмацькою міською радою, планується за рахунок коштів місцевого бюджету придбання подарунків та сувенірів для урочистого вручення.

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування наведені у додатку до програми.»

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ