Друк

ПРО ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ПАВЛА МЕЛЬНИКА, ДЕПУТАТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІТАЛІЯ ПАСЕВІНА, АСКАДА АШУРБЕКОВА, ВАЛЕРІЇ МАТВІЄНКО, ЮЛІЇ КОРНІЄНКО, ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ О

         УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

Двадцять  друга    сесія   восьмого    скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 вересня 2021 року                                                                                  №1

 

 

Про звернення депутатів Токмацької міської ради до народного депутата України Павла Мельника, депутатів Запорізької обласної ради Віталія Пасевіна, Аскада Ашурбекова, Валерії Матвієнко, Юлії Корнієнко, голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха, голови Запорізької обласної ради Олени Жук

 

 

Керуючись ст. 25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Токмацька міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Звернутися до народного депутата України Павла Мельника, депутатів Запорізької обласної ради Віталія Пасевіна, Аскада Ашурбекова, Валерії Матвієнко, Юлії Корнієнко, голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха, голови Запорізької обласної ради Олени Жук (звернення додається).

2. Головному спеціалісту загального відділу виконавчого комітету Токмацької міської ради направити це рішення до народного депутата України Павла Мельника, депутатів Запорізької обласної ради Віталія Пасевіна, Аскада Ашурбекова, Валерії Матвієнко, Юлії Корнієнко, голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха, голови Запорізької обласної ради Олени Жук.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань   депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                     Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

Додаток 

до рішення Токмацької міської ради

від 2 вересня  2021 року № 1

                                                                                  

Народному депутату України

Павлу МЕЛЬНИКУ

 

Депутатам Запорізької обласної ради

Віталію ПАСЕВІНУ

Аскаду АШУРБЕКОВУ

Валерії МАТВІЄНКО

Юлії КОРНІЄНКО

 

Голові Запорізької обласної державної

адміністрації

Олександру СТАРУХУ

 

Голові Запорізької обласної ради

Олені ЖУК

 

Звернення депутатів Токмацької міської ради

щодо виділення коштів на ліквідацію стихійного лиха

 

Ми, Депутати Токмацької міської ради, висловлюємо Вам свою повагу та  звертаємось до Вас з проханням про виділення коштів для подолання наслідків стихійного лиха у місті Токмак.

В ніч з 19.08.2021 на 20.08.2021 року місто накрила негода з  дощем та сильним вітром. Внаслідок стихійного лиха постраждали будівлі навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, адміністративні та виробничі будівлі, багатоквартирні житлові будинки. Комунальними службами міста та іншими службами проводилась робота по усуненню аварійних ситуацій: спилювання дерев, відновлення електропостачання. Але цього недостатньо. Для відновлення пошкоджень покрівель житлових об’єктів комунального та приватного сектору треба значні фінансові вкладення. У зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду, відновлювальні роботи потрібно провести  в найкоротший термін, що потребує значних фінансових витрат бюджетних та приватних коштів.

Стихійне лихо нанесло непоправну шкоду та збитки, з якими бюджет міста самостійно справитись не в змозі. На підставі аналізу місцевого бюджету, враховуючи наявні фінансові можливості, беручи до уваги нестачу коштів  навіть на соціально-захищенні статті видатків, виділення коштів з місцевого бюджету не є можливим.

Відповідно до зведеного розрахунку нанесених збитків внаслідок стихійного лиха, яке трапилось в ніч з 19.08.2021 на 20.08.2021 року сума збитків складає близько 2 236 327,00 грн. (перелік об’єктів, які потребують проведення ремонтних робіт додається).

Враховуючі численні звернення до Нас, як до депутатів, занепокоєння населення з цього приводу, просимо Вашого сприяння у виділенні коштів для подолання наслідків стихійного лиха, що відверне від погіршення ситуації у місті.

Щиро сподіваємося на Вашу підтримку у захисті інтересів Ваших виборців та території.

Заздалегідь вдячні за розуміння, допомогу та підтримку.

Вкладення:
Скачати цей файл (СВОД покрівлі 08.21 (1).doc)СВОД покрівлі 08.21 (1).doc[ ]62 Кб