Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

02 вересня  2021 р.                                                                                №17

 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, вул. Вишнева (район будинку № 48) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га громадянці Ємельяновій Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 62, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Шкільна (район будинку № 5), за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1600 га громадянці Іванець Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак вул. Центральна, 21/73, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, вул. Степова (район будинку №15), за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,2500 га громадянину Дудці Андрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Шевченкове, вул. Степова, 15, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Горенку Руслану Ахмедовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 178, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Нижня, 11Б, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянину Крутьку Володимиру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район,  с. Покровське, вул. Нижня, 11Б, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська (район домоволодіння № 143), за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянці Бараннік Людмилі Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 143, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Прибережнівська, 45, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8400 га громадянці Ханіній Тетяні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Прибережнівська, 45, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Прибережнівська (район будинку № 134), за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1400 га громадянину Донченку Роману Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Прибережнівська, 134, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Іванівка, вул. Українська за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянину Красулі Юрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Жовтнева, 121, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, вул. Огородня за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Чермошенцевій Діані Олександрівні, яка  зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя,  вул. Сталеварів, 36/38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Харкове, вул. Гагаріна, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину  Безручку Миколі Івановичу, який  зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Харкове, вул. Гагаріна, 4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

12. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

13.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ