Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ № 53 ВІД 24.06.2021 РОКУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                            № 56

 

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради № 53  від 24.06.2021 року

 

Керуючись ст. 12, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій»,  п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Моргалюк К.Р. від 29.07.2021 року, з метою приведення у відповідність рішень міської ради, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 53 від 24.06.2021 «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади», виклавши пункт 15 у наступній редакції:

«15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Мирне, вул. Миру за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтованою площею 0,2500 га громадянці Моргалюк Ксенії Русланівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Мирне, вул. Миру, 32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність».

          2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                       Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ