Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ В МІСТІ ТОКМАК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                              № 30

 

 

Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою в місті Токмак

 

       Керуючись ст.ст. 12, 79-1, 83, 116, 118, 121,122, 123, ч. 2, ч. 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих заяв громадян, наданих технічних матеріалів та  документів, Токмацька міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0263 га по вул. Карла Лібкнехта, 160 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Білостоцькій Тетяні Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Карла Лібкнехта, 160, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1060 га по вул. Василя Вишиваного, 82 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Шабалі Тетяні Григорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 82, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Володимирська, 200 у місті Токмак, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), громадянину Нестерову Івану Тимофійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 200, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ