Друк

ПРО ПЕРЕДАЧУ (НЕВИТРЕБУВАНИХ) ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ) ІЗ ЗЕМЕЛЬ КСП ІМ. ШЕВЧЕНКА В ОРЕНДУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                   № 43

 

 

Про передачу (невитребуваних) земельних часток

(паїв) із земель КСП ім. Шевченка в оренду                                                                                                            

 

            Керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяви і клопотання юридичних осіб та  копії наданих документів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Надати в оренду невитребувану земельну частку (пай) із земель колишнього КСП ім. Шевченка на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) площею 0,9400 га, кадастровий номер 2325283200:02:002:0017, для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: пасовища, фермерському господарству «Покровське Агро» (код ЄДРПОУ 43157771), яке зареєстроване за адресою: Запорізька обл., Пологівський р-н, с. Червоногірка, вул. Покровська, 86Б, терміном на 7 (сім) років або до моменту отримання власниками земельних часток (паїв) документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, та встановити розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою – щорічно 12 % від нормативної грошової оцінки  землі.

        2. Надати в оренду невитребувану земельну частку (пай) із земель колишнього КСП ім. Шевченка на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) площею 0,9400 га, кадастровий номер 2325283200:02:002:0103, для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: пасовища, фермерському господарству «Покровське Агро» (код ЄДРПОУ 43157771), яке зареєстроване за адресою: Запорізька обл., Пологівський р-н, с. Червоногірка, вул. Покровська, 86Б, терміном на 7 (сім) років або до моменту отримання власниками земельних часток (паїв) документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, та встановити розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою – щорічно 12 % від нормативної грошової оцінки  землі.

        3. Надати в оренду невитребувану земельну частку (пай) із земель колишнього КСП ім. Шевченка на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради) площею 0,9400 га, кадастровий номер 2325283200:03:001:0071, для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: пасовища, товариству з обмеженою відповідальністю «Грінпарк-Агро» (код ЄДРПОУ 43645737), яке зареєстроване за адресою: Запорізька обл., Оріхівський р-н, с. Мала Токмачка, вул. Бригадна, 2, терміном на 49 (сорок дев’ять) років або до моменту отримання власниками земельних часток (паїв) документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, та встановити розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою – щорічно 12 % від нормативної грошової оцінки  землі.

        4. Зобов’язати орендаря:        

        4.1. укласти договори оренди на земельні ділянки земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та провести державну реєстрацію речового права користування земельними ділянками відповідно до чинного законодавства;

         4.2. виконувати обов’язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

5. Після закінчення строку оренди земельних ділянок, термін оренди поновити або у встановленому порядку звільнити землю та передати її за належністю у стані, придатному для подальшого використання.

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ