Друк

ПРО ПЕРЕДАЧУ (НЕВИТРЕБУВАНИХ) ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ) ІЗ ЗЕМЕЛЬ КСП ІМ. КІРОВА В ОРЕНДУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

02 вересня 2021 р.                                                                   № 52

 

Про передачу (невитребуваних) земельних часток

(паїв) із земель КСП ім. Кірова в оренду                                                                                                            

 

            Керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву керівника СФГ «ВАСИЛЬКО» Чумака С.В. №22 від 28.07.2021 року та  наданих копії документів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Надати в оренду невитребувану земельну частку (пай) із земель колишнього КСП ім. Кірова на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Жовтневої сільської ради) площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325281200:03:001:0072, для ведення товарного сільськогосподарського призначення, вид угідь: сіножаті, юридичній  особі: СЕЛЯНСЬКОМУ (ФЕРМЕРСЬКОМУ) ГОСПОДАРСТВУ «ВАСИЛЬКО» в особі керівника Чумака Сергія Вікторовича (ідентифікаційний номер 22121626), яка зареєстрована за адресою: с. Чистопілля,  Пологівський район, Запорізька область, терміном на 10 (десять) років або до моменту отримання власниками земельних часток (паїв) документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, та встановити розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою – щорічно 12 % від нормативної грошової оцінки  землі.

        2. Зобов’язати орендарів:       

        2.1. укласти договори оренди на земельні ділянки земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та провести державну реєстрацію речового права користування земельними ділянками відповідно до чинного законодавства;

         2.2. виконувати обов’язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3. Після закінчення строку оренди земельних ділянок, термін оренди поновити або у встановленому порядку звільнити землю та передати її за належністю у стані, придатному для подальшого використання.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова               Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ