Друк

ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ) ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять друга  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

     02 вересня  2021 р.                                                                                 № 48

 

 

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян, наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології,  Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

         1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325282400:04:003:0011, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Єрьоменко Людмилі Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Абрикосова, 23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

          2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,0000 га, кадастровий номер 2325283600:02:002:0144, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянину Стебакову Олегу Максимовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325283600:15:003:0098, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Плаксіній Олені В’ячеславівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пролетарська, 5а/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         4. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325283600:15:003:0097, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Плаксіній Валерії Віталіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пролетарська, 5а/4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         5. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,9479 га, кадастровий номер 2325282400:21:001:0054, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), громадянці Зеленській Марині Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

          6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ