Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКВОДОКАНАЛ»ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИНА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ТЕХНІКИ

УКРАЇНА

         ТОКМАЦЬКА   МІСЬКА   РАДА 

             Двадцять  шоста   сесія    восьмого  скликання

 Рішення

 

 

18  жовтня  2021року                                                      № 5 

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству  «Міськводоканал»Токмацької  міської ради

на укладання договору фінансового лізингу

для придбання техніки

 

Керуючись ст..25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про фінансовий лізинг», «Про публічні закупівлі», розглянувши лист КП «Міськводоканал» ТМР від  12.10.2021 року № 351 ,  Токмацька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству«Міськводоканал» Токмацької  міської ради (код ЄДРПОУ 32815075) на укладання договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання техніки згідно з додатком, з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

 

2. Комунальному підприємству    «Міськводоканал» Токмацької  міської ради (код ЄДРПОУ 32815075) провести процедуру закупівлі послуг лізингу з врахуванням наступних умов: загальна сума фінансування – не більше 5 000 000,00 грн. (пяти мільйонів гривень); авансовий платіж – не більше 45 відсотків від суми договору фінансового лізингу; відсоткова ставка – не більше 10 відсотків річних; строк лізингу – 60 місяців.

 

3. Надати дозвіл керівнику або особі, яка виконує обов’язки керівника комунального підприємства    «Міськводоканал» Токмацької  міської ради, на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування майна та всіх необхідних документів для оформлення цих договорів.

 

4. Надати дозвіл комунальному підприємству    «Міськводоканал» Токмацької  міської ради  (код ЄДРПОУ 32815075) здійснювати витрати, пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням техніки згідно з умовами договору фінансового лізингу.

 

5. Фінансовому управлінню Токмацької міської ради забезпечити фінансування комунального підприємства    «Міськводоканал» Токмацької  міської ради на весь строк лізингу, у строки та у розмірах, достатніх для виконання ним всіх зобов’язань за договором фінансового лізингу.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення (комунальне господарство, торгівля, побутове обслуговування, підприємницька діяльність).

 

 

Міський голова                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ