Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ № 30 ВІД 25.03.2021 РОКУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять шоста сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 18   жовтня 2021 р.                                                  № 11

 

Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради № 30 від 25.03.2021 року                                                                                                         

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25,  п. 34 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення у відповідність рішення Токмацької міської ради та  розглянувши заяву громадянки Гнєдаш Ольги Іванівни від 30.09.2021 року,  враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології,  Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

           1. Внести зміни до рішення Токмацької міської ради № 30 від 25.03.2021 року «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади», виклавши пункт 5  в наступній редакції:

  « 5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села  Іванівка,  вул. Українська, (район будинку 22), за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га, громадянці Гнєдаш Ользі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 246, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.».

           2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                            Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ