Розпорядження про скликання

Друк

Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

14 вересня 2021 року                                                                      №344- р

 

Про скликання двадцять третьої  (позачергової)

сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

 

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять третю (позачергову) сесію Токмацької міської  ради восьмого скликання 16 вересня 2021 року о 10:00 годині у  залі засідань будинку виконавчого комітету міської ради.

Внести до порядку денного двадцять третьої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання питання:

 

 

1.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Токмацької міської ради.

 

2.Програма розвитку комунальної інфраструктури, придбання комунальної техніки призначеної для здійснення заходів благоустрою Токмацької міської територіальної громади на умовах фінансового лізингу КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР на 2021-2026 роки.

 

3.Про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької  міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки.

 

4.Щодо забезпечення співфінансування з місцевого бюджету лізингових платежів відповідно до умов та в порядку, встановленому договором фінансового лізингу.

 

5.Щодо повернення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури.

 

6.Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

7.Про припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом  ліквідації.

8.Про дозвіл на  укладання договору фінансового лізингу.

 

9.Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. 

 

10.Про  розроблення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельних ділянок комунальної власності на території Токмацької територіальної громади.

 

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та передача у власність громадянам в селах Токмацької міської територіальної громади.

 

12.Про передачу нерозподілених (невитребуваних) земельних часток(паїв) із земель ТОВ «Колос»  в оренду.  

 

13.Про припинення права користування земельними ділянками за межами населених пунктів Токмацької міської територіальної громади.

 

14.Про передачу земельних ділянок в оренду під об’єктами нерухомості.

 

15.Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами  населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади.

 

16.Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишніх КСП.                                                                                                           

                                                        

17.Про укладення договору оренди землі на новий строк.

 

Міський голова                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Друк

Про перенесення скликання двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

25 серпня 2021 року                                                                           №326 - р

 

Про перенесення скликання  двадцять другої

сесії міської ради восьмого скликання

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

 1. Перенести скликання двадцять другої сесії Токмацької міської  ради восьмого скликання, яка відповідно до розпорядження міського голови від 16.08.2021 року № 310 -р «Про скликання двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання», була скликана на 26 серпня 2021 року  о 10.00 годині у великому залі засідань будинку виконавчого комітету Токмацької міської ради,  на 2 вересня 2021 року.

 

2. Внести до порядку денного двадцять другої сесії Токмацької міської ради восьмого скликання такі питання:

 

2.1.Про  звіт виконавчого комітету Токмацької  міської ради щодо виконання бюджету Токмацької міської територіальної громади за 1 півріччя 2021 року.

 

2.2 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.20р. № 8 «Про бюджет  Токмацької міської територіальної громади на 2021 рік».

 

2.3. Про внесення змін до Програм, які фінансуються у 2021 році.

 

2.4. Про звіт виконавчого комітету „Про використання коштів резервного фонду Токмацької міської територіальної громади”.

 

2.5. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 28 січня 2021 року № 3 «Про затвердження Програми створення та накопичення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню на 2021 – 2023 роки».

 

2.6. Про внесення змін до рішення Токмацької  міської ради від 24 грудня 2020 року № 2 «Про структуру виконавчих органів та структурних підрозділів Токмацької  міської ради».

2.7. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Куцерибу В.А, Чернусі Т.І.

 

2.8. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Токмацької міської ради в новій редакції.

 

2.9. Про співфінансування спільного з Європейським інвестиційним банком, в рамках проєкту «Програма з відновлення України», проєкту «Капітальний ремонт Палацу спорту відділу у справах молоді та спорту Токмацької міської ради, адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна 13, 71701».

 

2.10. Про делегування повноваження.

 

2.11. Про роботу постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

2.12. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 18.11.2020року № 4  «Про планування діяльності Токмацької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів та звітів про відстеження регуляторних актів на 2021 рік».

 

2.13. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади.

 

2.14. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомості, за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

 

2.15. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

 

2.16. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Токмацької міської територіальної громади та передачу їх у власність громадянам.

 

2.17. Про внесення змін до договору оренди землі б/н від 14.09.2020 року.

 

2.18. Про внесення змін до рішень Токмацької міської ради.

 

2.19. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради № 28 від 27.05.2021 року.                                                                                                         

 

2.20. Про відмову громадянці Безручко Юлії Василівні в затвердженні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9988 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.

 

2.21. Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою.

 

2.22. Про  надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Альянс-58» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці  Гоголя, 58 у місті Токмак. 

 

2.23. Про дозвіл на поновлення договору оренди землі громадянину Цюпкі С.Ф.

 

2.24. Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак.

 

2.25. Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою в місті Токмак.

 

2.26. Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади.

 

2.27. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. 

 

2.28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці  Володимирська, 35-В у місті Токмак та передачу її в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МРІЯ-87».

 

2.29. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в місті Токмак та передачу їх у власність громадянам.

 

2.30. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та внесення змін до договору оренди землі № 368/12-р від 29.08.2011 року.

 

2.31. Про передачу у власність земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади громадянам.

 

2.32. Про зміну цільового призначення земельних ділянок по вулиці Карла Маркса, 26 у місті Токмак.

 

2.33. Про передачу земельних ділянок в оренду.

 

2.34. Про  надання дозволу на поділ земельної ділянки селянського  (фермерського) господарства «Зеленський». 

 

2.35. Про  надання дозволу на розпаювання земель селянського  (фермерського) господарства «ДЕНИСКО».

 

2.36. Про  розроблення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельних ділянок комунальної власності на території Токмацької територіальної громади.

 

2.37. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП Україна в оренду.

 

2.38. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП ім. Шевченка в оренду.  

 

2.39. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам, власникам розташованих на них жилих будинків, інших будівель, споруд, у місті Токмак.

 

2.40. Про здійснення  поліпшень орендованого комунального майна по вул. Шевченка, 39 приміщення 8.

 

2.41. Про виділення земельних  часток (паїв) в натурі (на місцевості) колишнього КСП «Батьківщина».  

 

2.42. Про продаж земельної ділянки по вулиці Гоголя, 105-А у місті Токмак.

 

2.43. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту на території Токмацької міської територіальної громади.

2.44. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності.

 

2.45. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишніх КСП.

 

2.46. Про передачу нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Червоний прапор»  в оренду.   

  

2.47. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Батьківщина» в оренду.  

 

2.48. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Чистопілля» в оренду.  

 

2.49. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП ім. Кірова в оренду.

 

2.50. Про  затвердження передавального акту щодо майна, прав та обов’язків припиненої  Жовтневої сільської ради.

 

2.51. Про  затвердження передавального акту щодо майна, прав та обов’язків припиненої  Новенської сільської ради.

 

2.52. Про припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом  ліквідації.

 

2.53. Про внесення змін до рішень Токмацької міської ради № 53 від 24.06.2021 та № 17 від 22.07.2021 року.      

 

2.54. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних часток (паїв) на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

                                        

2.55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні на умовах оренди.

 

2.56. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності.

 

2.57. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянином  Стадніченком Максимом Юрійовичем.

 

2.58. Про скасування пункту 1 рішення  Токмацької міської ради № 32 від 24 червня  2021 року.

 

2.59.Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Батьківщина» в оренду громадянину Собецькому І. Д.                                                                                                           

 

2.60. Різне.

 

 

3. Розпорядження міського голови від 16.08.2021р. № 310-р «Про скликання двадцять другої  сесії міської ради восьмого скликання» вважати таким, що втратило чинність.  

 

 

 

Міський голова                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Друк

Про скликання двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

16 серпня 2021 року                                                                        №310 - р

 

Про скликання двадцять другої сесії

міської ради восьмого скликання

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять другу сесію Токмацької міської ради восьмого скликання 26 серпня 2021 року о 10.00 годині у залі засідань будинку виконавчого комітету Токмацької міської ради.

 

           Внести до порядку денного двадцять другої сесії Токмацької міської ради восьмого скликання такі питання:

               

  1. Про  звіт виконавчого комітету Токмацької  міської ради щодо виконання бюджету Токмацької міської територіальної громади за 1 півріччя 2021 року.

 

2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.20р. № 8 «Про бюджет  Токмацької міської територіальної громади на 2021 рік».

 

3. Про внесення змін до Програм, які фінансуються у 2021 році.

 

4. Про звіт виконавчого комітету „Про використання коштів резервного фонду Токмацької міської територіальної громади”.

 

5. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 28 січня 2021 року № 3 «Про затвердження Програми створення та накопичення місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню на 2021 – 2023 роки».

 

6. Про внесення змін до рішення Токмацької  міської ради від 24 грудня 2020 року № 2 «Про структуру виконавчих органів та структурних підрозділів Токмацької  міської ради».

 

7. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Куцерибу В.А, Чернусі Т.І.

 

8. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Токмацької міської ради в новій редакції.

 

9. Про делегування повноваження.

 

10. Про роботу постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

11. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради від 18.11.2020року № 4  «Про планування діяльності Токмацької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів та звітів про відстеження регуляторних актів на 2021 рік».

 

12. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади.

 

13. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомості, за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

 

14. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами

населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

 

15. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах сіл Токмацької міської територіальної громади та передачу їх у власність громадянам.

 

16. Про внесення змін до договору оренди землі б/н від 14.09.2020 року.

 

17. Про внесення змін до рішень Токмацької міської ради.

 

18. Про внесення змін до рішення Токмацької міської ради № 28 від 27.05.2021 року.                                                                                                         

 

19. Про відмову громадянці Безручко Юлії Василівні в затвердженні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9988 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.

 

20. Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою.

 

21. Про  надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Альянс-58» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці  Гоголя, 58 у місті Токмак. 

 

22. Про дозвіл на поновлення договору оренди землі громадянину Цюпкі С.Ф.

 

23. Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у місті Токмак.

 

24. Про дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою в місті Токмак.

 

25. Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади.

 

26. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. 

 

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці  Володимирська, 35-В у місті Токмак та передачу її в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МРІЯ-87».

 

28. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в місті Токмак та передачу їх у власність громадянам.

 

29. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та внесення змін до договору оренди землі № 368/12-р від 29.08.2011 року.

 

30. Про передачу у власність земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади громадянам.

 

31. Про зміну цільового призначення земельних ділянок по вулиці Карла Маркса, 26 у місті Токмак.

 

32. Про передачу земельних ділянок в оренду.

 

33. Про  надання дозволу на поділ земельної ділянки селянського  (фермерського) господарства «Зеленський». 

 

34. Про  надання дозволу на розпаювання земель селянського  (фермерського) господарства «ДЕНИСКО».

 

35. Про  розроблення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельних ділянок комунальної власності на території Токмацької територіальної громади.

 

36. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП Україна в оренду.

 

37. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП ім. Шевченка в оренду.  

 

38. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам, власникам розташованих на них жилих будинків, інших будівель, споруд, у місті Токмак.

 

39. Про здійснення  поліпшень орендованого комунального майна по вул. Шевченка, 39 приміщення 8.

 

40. Про виділення земельних  часток (паїв) в натурі (на місцевості) колишнього КСП «Батьківщина».  

 

41. Про продаж земельної ділянки по вулиці Гоголя, 105-А у місті Токмак.

 

42. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту на території Токмацької міської територіальної громади.

 

43. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності.

 

44. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишніх КСП.

 

45. Про передачу нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Червоний прапор»  в оренду.   

 

46. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Батьківщина» в оренду.  

 

47. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Чистопілля» в оренду.  

 

48. Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП ім. Кірова в оренду.

 

49. Про  затвердження передавального акту щодо майна, прав та обов’язків припиненої  Жовтневої сільської ради.

 

50. Про  затвердження передавального акту щодо майна, прав та обов’язків припиненої  Новенської сільської ради.

 

51. Про припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом  ліквідації.
 

52. Про внесення змін до рішень Токмацької міської ради № 53 від 24.06.2021 та № 17 від 22.07.2021 року.      

 

53. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних часток (паїв) на території Токмацької міської територіальної громади  та передачу їх у власність громадянам.

                                  

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні на умовах оренди.

 

55. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності.

 

56. Про припинення права користування земельною ділянкою громадянином  Стадніченком Максимом Юрійовичем.

 

57. Про скасування пункту 1 рішення  Токмацької міської ради № 32 від 24 червня  2021 року.

 

58.Про передачу (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель КСП «Батьківщина» в оренду громадянину Собецькому І. Д.                                                                                                          

 

59. Різне.

 

 

Міський голова                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Друк

Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

12 серпня 2021 року                                                            №304- р

 

 

Про скликання двадцять першої  (позачергової)

сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

 

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять першу (позачергову) сесію Токмацької міської  ради восьмого скликання 13 серпня 2021 року о 10:00 годині у  залі засідань будинку виконавчого комітету міської ради.

Внести до порядку денного двадцять першої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання питання:

 

 

1. Про продаж земельної ділянки по вулиці Центральна, 47 у місті Токмак.

 

 

 

Міський голова                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

Друк

Про скликання двадцятої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

9 серпня 2021 року                                                            № 299 - р

 

 

Про скликання двадцятої (позачергової)

сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

 

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцяту (позачергову) сесію Токмацької міської  ради восьмого скликання 10 серпня 2021 року о 16:00 годині у  залі засідань будинку виконавчого комітету міської ради.

Внести до порядку денного двадцятої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання питання:

 

 

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.20р. № 8 «Про бюджет  Токмацької міської територіальної громади на 2021 рік».

 

2. Про внесення змін до Програм, які фінансуються у 2021 році.

 

3. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності.

 

4.  Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади.

 

5. Про погодження договору про спільну діяльність (партнерство) у сфері надання екстреної медичної допомоги населенню Токмацької міської територіальної громади.

 

6. Про дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою в селах Токмацької міської територіальної громади.

 

7. Про  розроблення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки комунальної власності на території Токмацької територіальної громади.  

 

8. Про передачу у власність земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади громадянам.

 

9. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  на нерозподілену (невитребувану) земельну частку (пай) із земель колективної власності колишнього КСП «Червоний прапор».                                                                                                          

 

10. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. 

 

11. Про  передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди  ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ІНТЕР».

 

12. Про скасування пункту 2 рішення  Токмацької міської ради № 18 від 22 липня 2021 року.

 

 

 

Міський голова                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ