Друк

Про скликання сьомої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

20 січня 2021 року                                                                          № 14 - р

 

Про скликання  сьомої  (позачергової)

сесії Токмацької міської ради восьмого скликання

 

 

Керуючись пп.20 ч.4 ст.42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати  сьому  (позачергову) сесію Токмацької міської  ради восьмого скликання 21 січня 2021 року о 16:00 годині у  залі засідань будинку виконавчого комітету міської ради.

Внести до порядку денного сьомої (позачергової) сесії Токмацької міської ради восьмого скликання питання:

 

1. Про звернення депутатів Токмацької міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово – комунальні послуги.

 

2.Про звернення депутатів Токмацької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, депутата Верховної ради України Мельника П.В., генерального прокурора України Венедіктової І.В., антикорупційних органів України та до депутатів Запорізької обласної ради Ашурбекова А.А., Корнієнко Ю.В., Матвієнко В.В. та Пасєвіна В.В. щодо скасування підвищення цін на енергоносії та інші житлово – комунальні послуги, а також вдосконалення житлових субсидій громадянам.

 

Міський голова                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ