Друк

Комунальне підприємство «Абрис» ТМР

КП “Абрис” Токмацької міської ради

 

Адреса: вул. Шевченка 42/74 , м.Токмак, Запорізька обл.

Директор: Шкаруба Олена Петрівна

Телефон: (6178) 2-04-09

Види діяльності (КВЕД): 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Надає послуги населенню.

Вид діяльності: інвентаризація нерухомого майна; виготовлення технічних паспортів на нерухоме майно; внесення змін в технічну документацію; оформлення документів на приватизацію квартир та гуртожитків; оформлення дублікатів свідоцтв на право власності( виданих Токмацькою міською радою) та технічних паспортів; виготовлення актів на погашення зруйнованого нерухомого майна.(у продовж 30 календарних днів)

 Внесення змін в технічну документацію; оформлення довідок що підтверджують право власності на період до 01.01.2013 року; оформлення довідок на приватизацію квартир. (у продовж 10 календарних днів)

Розклад роботи: Приймальні дні: понеділок, середа, п’ятниця

                                    з 8.00 до 15.00, перерва з 12.00 до 13.00.

 

Громадянин звертається у приймальний день доКП “Абрис” та надає заяву на потрібний йому вид діяльності. Проводить оплату в банківську установу, та в продовж від 10 до 30 календарних днів( виконання роботи залежить від вида діяльності) отримує замовлений документ.

Вкладення:
Скачати цей файл (Заказ на инвентаризацию.jpeg)Заказ на инвентаризацию.jpeg[ ]442 Кб
Скачати цей файл (Заказ.jpeg)Заказ.jpeg[ ]470 Кб