Новини

Друк

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО та ветерани війн! Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

 

З повагою,

міський голова                                                                                      Ігор Котелевський 

Друк

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ПО СТВОРЕННЮ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протягом вересня-жовтня 2019 року у місті Токмак тривали публічні обговорення необхідності створення молодіжного консультативно-дорадчого органу при виконавчому комітеті Токмацької міської ради.

Загалом відбулося 8 зустрічей із молоддю міста, депутатами Токмацької міської ради, представниками громадських організацій тощо. Зустрічі проводилися радником міського голови, кандидатом економічних наук –             Криворучко Наталією Володимирівною, у тому числі – у рамках її волонтерської роботи в якості регіонального координатора національного конкурсу «Молодіжна столиця України - 2020», що започатковано та впроваджується Міністерством культури, молоді та спорту України.

Під час консультаційних зустрічей неодноразово поставало питання щодо організації у місті молодіжного консультативно-дорадчого органу, а саме - Молодіжної ради.

Тож, розпорядженням міського голови від 30 жовтня 2019 року           № 518-р «Про утворення ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради» затверджено персональний склад ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради у кількості 10 осіб.

З 01.11.2019 року по 29.11.2019 року відбувався прийом анкет кандидатів на членство у Молодіжній раді, про що зроблено відповідне оголошення на сайті Токмацької міської ради ,у місцевих друкованих ЗМІ та соціальних мережах.

Наразі подано 16 анкет кандидатів до складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради. Установчі збори, на яких відбудеться презентація кожного кандидата на членство та обрання голови Молодіжної ради відбудеться на наступному тижні.

Кожен із претендентів створить власну презентацію щодо мотивації участі у Молодіжній раді та пропозицій відносно її подальшого функціонування, представивши результати ініціативній групі, членам виконавчого комітету, депутатам міської ради та міському голові.

Планується, що процес створення молодіжного консультативно-дорадчого органу завершиться вже до середини грудня 2019 року.

Друк

ФОРУМ МОЛОДИХ ЖІНОК ПРОЙШОВ У КИЄВІ

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом спільно зі Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Європейська молодь України» провели «Форум молодих жінок», що відбувся 29-30 листопада 2019 року у місті Києві.

Місто Токмак представляла радниця міського голови, кандидат економічних наук – Криворучко Наталя Володимирівна, яка пройшла двохетапний відбір для участі у заході з-поміж інших 300 претендентів та претенденток.

Форум проходив два дні у трьох локаціях: Верховній Раді України, Київській міській державній адміністрації та у вільному просторі «IHUB». Організаторами події виступили молодіжна ліберальна громадська організація «Європейська молодь України» в співпраці з ГО «Промоут Юкрейн» за підтримки нідерландської ліберальної партії D66.

Під час заходу розглядалися теми доступності та стійкості процесів долучення жінок до політичних процесів та реального управління державою, підприємствами, компаніями тощо; жіноче лідерство як категорія у сучасній Україні; світовий досвід участі жінок у політиці, представницьких органах влади, громадському активізмі; розширення можливостей жінок чоловіками як шлях до гендерної інклюзивності та різномаїття та багато інших надважливих питань.

Спікерами та спікерками на заході виступали представниці Фонду Народонаселення ООН та Представництва ЄС в Україні, членкиня Європейського Парламенту, дипломат у міністерстві Нідерландів у Гаазі та інші.

Безпосередньо у Верховній Раді зі своїми зауваженнями, пропозиціями та доповідями могли виступити усі бажаючи, у тому числі це зробила і пані Наталя Криворучко.

Питання, що були нею підняті, стосувалися соціального захисту населення, покращення доступності матусь до дошкільних навчальних закладів та ясельних груп, створення нових робочих місць, подолання економічного та психологічного насильства у сім’ях, боротьба із гендерними стереотипами та ейджизмом у професійній діяльності.

Місто Токмак активно просуває ідеї та засади гендерної рівності, впроваджуючи актуальні ініціативи, а саме – прийняття та розробку Гендерного паспорту громади, створення між фракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості», підвищення рівня освіченості активісток, депутаток та депутатів у питаннях гендерної проблематики тощо.

Сподіваємося на подальшу активну реалізації політики рівних прав чоловіків та жінок на місцевому рівні та у місті Токмак зокрема.

Друк

Міський голова Ігор Котелевський представив місто Токмак на форумі «Кліматичні амбіції міст»

На тижні, що минув, міський голова Ігор Котелевський  взяв участь у роботі національного форуму «Кліматичні амбіції міст», який проходив у Львові.

Мери українських міст, члени уряду, вчені, громадські діячі та кращі практики Європи 28-29 листопада зібралися на форумі по популяризації актуальних кліматичних питань та викликів.

Учасники Форуму моделювали майбутнє енергетики України. Підписали Декларацію Форуму «Кліматичні амбіції міст».

За словами Івана Векірчіка, співзасновника KNESS group, Україна має всі шанси і можливості "стати лідером енергоефективного переходу".

Для Токмака тема енергоефективності та енергозбереження актуальна і знаходиться в пріоритеті. В даному напрямку ведеться активна робота, залучаються  додатково не бюджетні кошти на проведення заходів в напрямку енергоефективності будівель комунальних установ і організацій.

За словами мера, на Форумі попередньо домовилися з провідним науковим співробітником Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Олександром Дячуком про розробку переходу нашого міста на використання 100% поновлюваних джерел енергії. У діалозі також брала участь Ірина Ставчук, заступник міністра енергетики та охорони навколишнього середовища України. Ігор Котелевський зазначив, що  першим кроком на шляху до переходу на використання відновлюваних джерел енергії стане будівництво комунальної сонячної електростанції в Токмаку, Біо-ТЕЦ. А наступним кроком - можливість використання енергії водню.

 

Друк

СЕМІНАРИ ДЛЯ РОЗПОРЯДНИКІВ КОШТІВ

У зв’язку із вагомими змінами до Закону України «про публічні закупівлі», громадська організація «Медіавізія» планує провести у місті Токмаку виїзного семінару на тему «Внесення змін до ЗУ «Про публічні закупівлі».

Під час семінару планується розглянути наступні питання:

  1. Боротьба з недоброчесними постачальниками;
  2. Зміна критеріїв оцінки пропозицій;
  3. Удосконалення оскарження закупівель у АМКУ;
  4. Виправлення помилок у тендерній пропозиції;
  5. Введення спрощених (колишніх допорогових) закупівель під дію Закону;
  6. Електронні каталоги;
  7. Професіоналізація сфери;
  8. Зміна відповідальності представників тендерних комітетів, а також керівника Замовника;
  9. Інші зміни та обговорення.

 

Семінар пройде 05 грудня 2019 року у приміщенні виконавчого комітету Токмацької міської ради об 13.30 (Мала зала).

 

Участь у заходах – безкоштовна. Запрошуються усі бажаючі.