Новини

Друк

РОБОЧА ГРУПА З РЕАЛІЗАЦІЇ ФАЗИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ «U-LEAD з ЄВРОПОЮ» ЗІБРАЛАСЯ У ЧЕРГОВИЙ РАЗ

dcПісля візиту регіонального спеціаліста програми «U-LEAD з Європою» Вадима Нестеренко до міста Токмака, відвідання ним міського та районного ЦНАПів та опрацювання подальших кроків із впровадження Технічного завдання, естафету у напрямку впровадження проекту із модернізації ЦНАПу перейняла на себе спеціально створена робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти та керівники як виконавчого комітету Токмацької міської ради, так і представники Токмацької районної державної адміністрації.

Ключовими темами засідання стали обговорення та подальше затвердження Концепції функціонування ЦНАПів, Меморандуму про співробітництво між виконавчим комітетом ТМР та Токмацькою РДА у напрямку надання адміністративних послуг, складання плану-графіку проходження навчанням спеціалістами обох ЦНАПів та багато інших питань.

Наступний етап – подання зазначених документів на розгляд регіональним спеціалістам, координаторам проекту, проведення певних підготовчих робіт у приміщення ЦНАПів та, як уже зазначалося у попередніх публікаціях, урочисте підписання Меморандуму про співробітництво у місті Києві, участь у якому візьмуть 400 учасників, включно з представниками 210 громад-партнерів Програми U-LEAD (перший та другий відбіркові раунди), представники Уряду України та міжнародні партнери.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Друк

На замітку випускнику: А чи затребувані професії, які ви обираєте?

Станом на 19 лютого 2019 році в центрах зайнятості Запорізької області зареєстровано  юристів – 176, економістів – 519, менеджерів – 1037 безробітних. А вакансій за цими спеціальностями в базі даних служби 4,8,10 відповідно. Неважко підрахувати, що на одну вакансію юриста претендує 44 безробітних, економіста – 64, а  менеджера конкурс дорівнює аж 103!!! особи.

Запорізькі ж роботодавці потребують  електрогазозварників – 43 (вакансії в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості станом на 19 лютого 2019 року),  електромонтерів – 41, лікарів – 9, сестра медична - 40, швачка – 24, токарів – 19.

Друк

До уваги пенсіонерів Запорізької області!

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Друк

ЗВІТ про підсумки роботи Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області за 2018 рік

Упродовж 2018 року об’єднаним управлінням виконувалися завдання, які стоять перед органами Пенсійного Фонду України, визначені основними пріоритетами діяльності, положенням про Управління та відповідними планами роботи, спрямованих на забезпечення своєчасного призначення, фінансування і виплати пенсій; подальший розвиток пенсійної системи, зміцнення її фінансової стабільності; удосконалення системи надання послуг, підвищення прозорості діяльності Фонду

Друк

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПЛАНУ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

fdСьогодні, 19.02.2018 року, пройшло чергове засідання робочої групи з підготовки Плану місцевого економічного розвитку в рамках участі міста Токмак в Європейській ініціативі «Мери за економічне зростання». Засідання пройшло дуже жваво, адже обговорювалися наступні проекти, плани та механізми їх реалізації.

Члени робочої групи – спеціалісти та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету та депутати міської ради доклали максимальних зусиль, щоб виконати взяті на себе зобов’язання щодо підготовки такого важливого програмного документу як «План місцевого економічного розвитку міста Токмака до 2020 року». Протягом року тривала робота, яка виявила багато і проблемних «зон» нашого міста, і багато «точок зростання».

Проте незмінним є основний пріоритет економічного розвитку – це орієнтація на добробут населення, створення нових робочих місць, розвиток території в напрямку впровадження альтернативних джерел енергії.

Також на засідання були обговорення ті зауваження, що були надані нашому місту експертами Світового банку. Вони незначні, і будуть вирішені в оперативному порядку. Усе це – необхідні кроки для того, щоб винести текст «Плану місцевого економічного розвитку міста Токмака до 2020 року» на затвердження сесією Токмацької міської ради.

Також зазначимо, що незважаючи на винесені незначні зауваження, «План місцевого економічного розвитку міста Токмака до 2020 року» уже схвалений експертами Світового банку, про що місто отримало відповідний Сертифікат ще у листопаді 2018 року.