Новини

Друк

ВІДДІЛ ПИТАНЬ ПРАЦІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ!!!

На національному рівні підписано нову Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019–2021 роки

             14 травня 2019 року підписано тристоронню колективну угоду на національному рівні.

         Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019–2021 роки укладено між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України.

         Положення та норми Угоди діють безпосередньо і є обов’язковими для всіх суб’єктів, що перебувають у сфері дії Сторін, у тому числі під час розроблення та укладання галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

         Нова Угода містить тристоронні домовленості, а також окремі зобов’язання сторін, спрямовані на розвиток економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, вирішення актуальних питань оплати, охорони та умов праці, забезпечення соціального захисту працюючих.

         З дня набрання чинності цією Угодою, а саме з моменту її підписання,  втрачає чинність Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016–2017 роки.   

Друк

ОГОЛОШЕННЯ

           У зв’зку з проведенням запланованого капітального ремонту залізничного переїзду 87 км.+ 092 м. перегону Великий Токмак- Молочанськ / між. вул. Щави та вул. Чкалова м. Токмак / , 25.06.2019 року та 26.06.2019 року рух авторанспорту буде здійснюватись в об’їзд, згідно встановлених тимчасових дорожніх знаків.

 

Відділ  з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення
виконавчого комітету Токмацької міської ради       

Друк

ЩОТИЖНЕВА ДОБІРКА АКТУАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ГРАНТОВИХ ПРОЕКТАХ ТА ПРОГРАМАХ

hgЗ метою активізації громадянського суспільства, особистого розвитку, пожвавлення соціально-економічного стану міста Токмака, пропонуємо щотижневу підбірку актуальних можливостей для участі у грантових проектах та програмах, а також семінарах та тренінгах.

 

Таблиця 1

Посилання на актуальні пропозиції