Новини

Друк

Шановні платники податків!

Фінансове управління Токмацької міської ради повідомляє, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та відповідно до листа Токмацького УДКСУ ГУ ДКСУ у Запорізькій області від 06.06.2018 року № 02-08.6/340-881 змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів, які відкрито на балансі центрального апарату Казначейства.

З 02.07.2018 вводяться в дію рахунки з реквізитами банку отримувача - Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО) 899998.

Рахунки з кодом банку (МФО) 813015 будуть діяти до 02.07.2018 року.

 

Реквізити рахунків додаються.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Рахунки з 02.07.2018.xls)Рахунки з 02.07.2018.xls[ ]82 Кб
Друк

Децентралізація в дії

в20 червня в м. Мелітополь відбулася міжрегіональна конференція «Децентралізація в дії: місце «району» в новій системі адміністративно-територіального устрою України». До заходу приєдналися голова Запорізької ОДА К.Бриль, Генеральний консул ФРН в Донецькому (зараз в м. Дніпро) Вольфганг Мьоссінгер, представники громад з Херсонської, Миколаївської, Донецької областей. З міста Токмака в конференції взяли участь секретар Токмацької міської ради Чуб О.О. та начальник відділу розвитку інфраструктури міста виконавчого комітету Токмацької міської ради Кюрджиєв І.Х. виступаючі відзначили, що Запорізький район є одним з лідерів впровадження реформи децентралізації у щомісячному моніторингу процесу децентралізації влади.

Друк

На контролі міського голови : у Токмаці повним ходом йдуть роботи щодо ремонту міських доріг.

авТі, хто кожного дня ходять по токмацьких вулицях на роботу, або просто прогулюючись по власних справах, не можуть не помітити, що в місті проходять масштабні роботи щодо ремонту міських доріг. В році, що минув, Токмацьким Управлінням комунального господарства виконкому Токмацької міської  ради було розроблено необхідну проектну документацію та пройдено експертизу щодо реалізації проекту по реконструкції споруд для збирання поверхневих стічних вод.  Токмацький міський голова Ігор Котелевський добився виділення необхідних коштів з Запорізького обласного бюджету. В травні цього року було виконано ремонт дорожнього покриття по вулиці Карла Маркса, враховуючи те, що це верхня точка міста і погодні умови дозволяли працювати, було вирішено почати саме з цієї ділянки. По вулиці Володимирській майже закінчили ремонт дороги, який розпочали у 2017,  і на цьому тижні планують відновити дорожній рух по цій вулиці. Наразі розпочато ремонт ділянки дороги по вулиці Карла Лібкнехта. Далі ремонтні роботи будуть «заглиблюватись» у мікрорайон «Ахрамєєвка». На першому етапі – привели до ладу проїжджу частину дороги по вул. Володимирська, 27. Приємно відзначити, що до ремонту на цій ділянці дороги не залишився осторонь і приватний підприємець, який має магазин за цією адресою, завдяки співпраці з ним було вимощено тротуарною плиткою ділянку перед магазином та оздоблено місце для автомобільної стоянки. За кошти ОСББ по вул. Володимирській, 27 буде приведено до ладу входи до під’їздів будинку. Це вже оговорено з головою даного ОСББ.у

Другий етап - ремонтні роботи щодо внутрішньо дворових доріг по вулицям Володимирській, 23 та Перемоги, 10. До міського голови Ігоря Котелевського під час особистого прийому звернулись мешканці цих будинків з проханням збільшити зону благоустрою за цією адресою та внести зміни до плану поточних робіт. Враховуючи важливість питання, міський голова розпорядився розпочати ремонтні роботи на даній ділянці та врахувати побажання  представників ОСББ за вище зазначеною адресою. Оперативно до ремонтних робіт підключилось КП «Токмак Теплоенергія» та за власний кошт проводить ремонт частини теплотраси, яка вже застаріла, на тій ділянці, де планують покласти нову тротуарну плитку у дворах будинків по Володимирській, 23 та Перемоги, 10.

Друк

ШАНОВНІ ШКАНЦІ МІСТА ТОКМАК

Розпочався пожежонебезпечний період, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків.

         Правила передачі повідомлення про пожежу

Пожежа - це завжди біда, екстремальна ситуація. І навіть знайоме з дитинства - «Телефонуйте 101» в паніці забувається.
При виклику пожежної допомоги необхідно повідомити:
- адреса об'єкта (район, вулиця, будинок, з уточненням з якої вулиці в'їзд);
- місце пожежі (якщо будинок - поверх, наявність загрози людям);
- прізвище, ім'я, по батькові особи, яка звітує в пожежну охорону.
Ось приблизне повідомлення: «Пожежа в будинку, м. Токмак, вул. Паркова, № …. Горить горищне перекриття будинку. Всі люди евакуйовані. Повідомила Фірсова, телефон № 22-90-5
Говоріть по телефону чітко і спокійно, не поспішайте. Знайте, що поки ви повідомляєте про пожежу, пожежна команда вже піднята по тривозі і виїжджає (всі необхідні відомості бійцям передадуть по рації).