Новини

Друк

Про встановлення загально будинкових лічильників газу

З 19.01.2018 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу» (далі - Закон), яким подовжено термін забезпечення побутових споживачів лічильниками газу до 01.01.2021 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2260-19).

Єдиним джерелом для ПАТ «Запоріжгаз» для  забезпечення побутових споживачів комерційними приладами обліку є тариф на послуги розподілу природного газу, який у зв’язку зі змінами до Закону може зрости на 34,2%.

Відповідно до частини другої статті 3 Закону побутові споживачі природного газу – фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу (індивідуальних лічильників) з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за тарифом на розподіл природного газу, тобто за власні кошти споживача.

Для споживачів природного газу – фізичних осіб (населення), які встановлять лічильники протягом 2018 року, відповідна компенсація здійснюється протягом 12 місяців.

Також на адресу Токмацької міської ради надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації, в якому повідомляється про звернення до них ПАТ «Запоріжгаз» з проханням щодо сприяння в питаннях встановлення загально будинкових вузлів обліку газу в житлових будинках на території області.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед споживачів природного газу (населення) щодо необхідності забезпечення комерційного обліку природного газу (встановлення загально будинкових та/або індивідуальних лічильників газу) за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством рекомендуємо ознайомитися з листом Запорізької обласної державної адміністрації

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Лист ЗОДА.pdf)Лист ЗОДА.pdf[ ]150 Кб
Друк

У МІСТІ ТОКМАК ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА ТА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА МІЖНАРОДНИХ СПРАВ НІМЕЧЧИНИ

3 травня 2018 о 15.00 годині на базі Краєзнавчого музею відбудеться відкриття унікальної фотовиставки «Український єврейський сімейний альбом», який присвячено жертвам нацизму та Голокосту в Україні.df

Проведення фотовиставки у місті Токмак стало можливим завдяки співпраці виконавчого комітету Токмацької міської ради з низкою установ та закладів: інститутом «Centropa» та його проектом «Trans.History», ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», ГО «Мнемоніка» та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

У період з 2000 по 2010 р. «Centropa» опитала понад 1200 євреїв, що залишилися в живих в Центральній та Східній Європі, колишньому Радянському Союзі та на Балканах. Було оцифровано понад 20000 їхніх фотографій і вони розповіли свої історії – а саме, про життя під час війни та післявоєнний період протягом 20-го століття.

Друк

Види відповідальності

На сьогодні законодавством передбачено  5 видів відповідальності: дисциплінарна, адміністративна, матеріальна, фінансова та кримінальна. При цьому, такі види відповідальності будуть застосовуватися незалежно один від одного.

Слід зазначити, що саме на підставі результатів перевірок додержання законодавства про працю Держпраці або органами місцевого самоврядування посадових осіб може бути притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності, а саме підприємство — до фінансової відповідальності.

Дисциплінарна та матеріальна відповідальність

Посадову особу, яка винна у порушенні трудового законодавства або оплати праці може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Згідно зі ст. 41 та ст. 147 КЗпП, видів дисциплінарної відповідальності є два — догана або звільнення.

Також у таких випадках на посадових осіб підприємств поширюється й матеріальна відповідальність за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації при виконанні трудових обов'язків.

Адміністративна відповідальність

До адміністративної відповідальності посадових осіб підприємств, а також фізособ-підприємців, якщо вони є роботодавцями, може бути притягнуто на підставі ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол про накладання адмінштрафу, який виписує інспектор праці під час перевірки роботодавців.

Зверніть увагу!

Друк

Шановні керівники і працівники підприємств, установ та організацій міста!

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею,  який відзначають 12 червня.

Вкладення:
Скачати цей файл (ПланЗаходів1.jpg)ПланЗаходів1.jpg[ ]244 Кб
Скачати цей файл (ПланЗаходів2.jpg)ПланЗаходів2.jpg[ ]229 Кб
Скачати цей файл (СкладОргком.jpg)СкладОргком.jpg[ ]195 Кб