Новини

Друк

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ ІІ МІЖНАРОДНИЙ «INCOFORUM-2017»

Уже традиційно в жовтні у місті Запоріжжі проводиться Міжнародний форум кооперації та інтеграції територіальних громад і бізнесу. Як і у минулому році, захід відбувався у приміщенні ВЦ «Казак-Палац». Організаторами форуму виступили4 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізька торгівельно-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізька обласна державна адміністрація та багато міжнародних інституцій та установ, таких як Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Одним з партнерів Міжнародного форуму стало ТОВ «Токмак Солар Енерджі».

На Міжнародний форум завітали високі та почесні гості: Бенедікт Херрманн – Перший секретар Представництва ЄС в Україні, Ван Нгуен – Директор Офісу Координатора системи ООН в Україні, Світлана Степащенко – Керівник проектного офісу програми GIZ Fit for Partnership with Germany, Валерій Пятницький – Радник Прем’єр-міністра України, Олексій Вадатурський – Герой України, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» та багато інших.

Під час Форуму були проведені три дискусійні панелі: «Посилення спроможності громад: європейський досвід і програми міжнародної технічної допомоги», «Підвищення енергетичної ефективності території», «Інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків». Питання, розглянуті під час панелей, актуальні та корисні для представників ОТГ та органів місцевого самоврядування, а саме: міжмуніципальна консолідація як фактор спроможності територіальних громад, стратегічне планування розвитку громади як чинник посилення її спроможності, соціальні аспекти децентралізації, державно-приватне партнерство, енергозбереження в комунальному господарстві та багато інших.

Від міста Токмак участь у заходах взяли – секретар міської ради Чуб Олександр Олександрович, заступник міського голови – Мамчак Наталія Вікторівна та радник міського голови Криворучко Наталя Володимирівна.

 

Друк

В Запорожье команда Google научит ведению бизнеса в Интернете

19 октября с 09:30 до 14:00 в Запорожье команда Google приглашает вас посетить семинар на тему развития вашего бизнеса в Интернете.
Семинар рассчитан на предпринимателей малого и среднего бизнеса, которые только начали продвигать свой бизнес в Интернете или планируют начать это в ближайшее время.

В ходе мероприятия есть возможность узнать: свежие данные о поведении интернет - пользователей, актуальную статистику и тренды в Украине, успешные примеры продвижения бизнеса онлайн.

Более подробная информация размещена на: https://events.withgoogle.com/mozhlivosti-intiernietu-dlia-bizniesu/#content

Друк

Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення КП ” Токмак теплоенергія ”

Україна

Токмацька міська рада

Виконавчий комітет

   Р І Ш Е Н Н Я

“  17 ”  жовтня  2017 р.                                                                               №160

 

Про встановлення тарифів на

теплову енергію та послуги

з централізованого опалення

КП ” Токмак теплоенергія ”

 

         Згідно п. а) п.п.2 ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про ціни та ціноутворення”, відповідно до п. 3 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів № 869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», Наказу Мінрегіонбуду №390 від 30.07.2012р «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін / тарифів, зміну цін / тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», враховуючи лист КП  „Токмак теплоенергія” №1041 від 28.09.2017, виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

Друк

Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Панове солдати, офіцери та генерали!

Дорогі курсанти-ліцеїсти!

Шановні батьки!

Три роки тому, коли Росія вже анексувала Крим, окупувала частину Донбасу і вела різнопланову гібридну війну проти України, в нашому календарі залишалося свято з військово-історичного календаря країни-агресора. Край тому абсурду я поклав одним розчерком пера, підписавши відповідний указ, а згодом Верховна Рада зробила нове свято ще й вихідним.

Друк

Нам є чим захистити українську землю - Президент проінспектував бойові навчання Збройних Сил України

Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом практичного виконання етапу бойового злагодження підрозділів Збройних Сил України на одному з полігонів української армії на Житомирщині. Зокрема, були проведені демонстративні тактичні навчання з бойовою стрільбою зведеними тактичними групами, до складу яких увійшли підрозділи високомобільних десантних військ, морської піхоти та військово-повітряних сил, механізовані підрозділи. Відпрацьовувалися завдання: «Ведення оборонного бою. Перехід в наступ та захоплення вигідного рубежу» із використанням, в тому числі, безпілотних літальних апаратів, гірокоптера, артилерії, зенітно-ракетних комплексів, винищувачів Су-27.