Новини

Друк

ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРОСТАМИ У ПРОСТОРІ ПЛЮ ПЛЮС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС

Продовжуємо інформування працівників органів місцевого самоврядування, соціальних служб та установ про можливості Простору + + у Токмаку. Дуже продуктивною та дієвою виявилася зустріч із старостами Токмацької громади: Наталією Бут, Тетяною Чернухою, Володимиром Куцерібом та Наталією Антипенко. Зустріч проводили координаторка простору Дар’я Луценко та радниця міського голови, голова партнерської громадської організації «Локатор-Медіа» Криворучко Наталія.
Друк

Про хід вакцинації проти COVID-19 в Запорізькій області станом на 26.11.202 (26/11/2021 08:33)

З 25 лютого 2021 року в області розпочалась кампанія з імунізації проти COVID-19. Щеплення в області проводяться силами мобільних бригад та стаціонарних пунктів щеплення. Всі медичні працівники, які проводять щеплення, попередньо пройшли відповідне навчання по роботі з вакцинами.

Друк

Україна Токмацька міська рада Виконавчий комітет Р І Ш Е Н Н Я “ 25 ” листопада 2021 р. №224

Про коригування комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради тарифів на  послуги з постачання теплової енергії для потреб інших організацій, суб’єктів господарювання, встановлених рішенням виконкому Токмацької міської ради від 28.10.2021 року №213 «Про встановлення тарифів на  послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних організацій, інших організацій, суб’єктів господарювання та  релігійних організацій Комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради»

Вкладення:
Скачати цей файл (додатки (3).pdf)додатки (3).pdf[ ]121 Кб
Друк

ІНФОРМАЦІЯ

26.11.2021 р. представниками групи з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами здійснено перевірку 4 суб’єктів господарювання розташованих на території Токмацької міської територіальної громади, щодо дотримання ними обмежувальних заходів, встановлених на період карантину, встановленого у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Під час перевірок порушень не виявлено.

Друк

Про подовження терміну часткового перекриття перехрестя вул. Центральна та вул. Василя Вишиваного

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

За інформацією комунального підприємства «Міськводоканал» Токмацької міської ради, подовжено термін часткового перекриття перехрестя доріг вул. Центральна та вул. Василя Вишиваного (по стороні непарної нумерації будівель) з 08 год. 00 хв. 22.11.2021 року до 30.11.2021 року (орієнтовний термін завершення робіт), на якому тривають аварійно-відновлювальні роботи з відновлення ділянки системи централізованого водовідведення

Дякуємо за розуміння!