Новини

Друк

СЕРІЮ МАЙСТЕР-КЛАСІВ З ЖИВОПИСУ У ТОКМАКУ-РОЗПОЧАТО

аЯк відомо, у місті Токмак діє міжфракційне об’єднання «Рівні можливості», метою якого є впровадження принципів гендерної рівності у суспільстві. Для цього існують різні механізми, в тому числі – і творчі.

Завдяки співпраці із міжнародним проектом METASITU, у місті Токмак відбуватимуться майстер-класи із живопису, які об’єднані спільною темою «Історичне минуле Токмака через мистецький калейдоскоп».

Цільовою групою проекту та майстер-класів стануть, у першу чергу, жінки, оскільки саме у них не вистачає часу за домашніми клопотами, іноді – через нестачу коштів, присвятити себе творчості та саморозвитку.аап

Безкоштовні майстер-класи розпочалися вже на цьому тижні. І першими відвідувачками стали дівчата-підлітки. Кожна з них самостійно обрала той куточок рідного міста, який хотіла зобразити. І у них вийшло! Хоча до цього жодна пензля у руках не тримала.

Керувала процесом, і, так би мовити, направляла художниць-початківців, майстриня, засновниця арт-студії з міста Бердянська Ніна Бутєва. До речі, саме зараз у Краєзнавчому музеї проходить її персональна виставка «Почесне минуле рідного краю».

Тож, міста об’єднує творчість та прагнення до прекрасного.

Усі роботи будуть представлені у Краєзнавчому музеї до Дня міста, коли пройде маленька виставка-презентація робіт учасниць майстер-класів.

Друк

Рекрутинг: оперативно, якісно, вчасно

Вже два роки фахівці Запорізької служби зайнятості надають роботодавцям послуги з підбору персоналу по типу рекрутинга. Тільки в цьому році залучено до співпраці майже 1500 роботодавців. Працевлаштовано за допомогою рекрутерів більше 2000 осіб.

Робота рекрутинга полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а

Друк

ПЕРШИЙ ЕТАП МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ ВІДБУВСЯ

vxv15.06.2019 року Краєзнавчий музей міста Токмака щиро та люб’язно відкрив свої двері для всіх тих, хто забажав завітати на персональну виставку бердянської художниці, засновниці та керівниці арт-студії – Ніни Бутєвої. Виставка мала символічну назву «Почесне минуле рідного краю», і відбувалася в рамках грантового проекту «Історичне минуле Токмака через творчий калейдоскоп».

Без малого 100 токмачан прийшли до Краєзнавчого музею для того, щоб наживо поспілкуватися із творчою особистістю, людиною, яка самостійно оволоділа різними техніками живопису, і кожного дня не може прожити без того, щоб не взяти до рук пензлі.

Виставка, що презентувалася, лише маленька частина всіх робіт Ніни Бутєвої. Вона пише роботи з різної тематики, і, як сама каже, бере натхнення з усього навколишнього світу.

Звісно, такий позитивний настрій не міг залишити байдужими усіх, хто прийшов на відкриття виставки. Безліч питань ставили токмачани майстрині: яка техніка у неї улюблена? Чи пише вона картини на релігійну тематику? Чи розписує стіни та створює мурали? Більше години тривала жвава бесіда між усіма, хто не пошкодував свого часу, щоб доторкнутися до мистецтва.

Після знайомства, питань обміном досвідом, Ніна провела невелику екскурсію у виставковому залі, розповідаючи про кожну свою роботу з великою любов’ю та трепетом.

На відкриття виставки також завітали секретар міської ради – Олександр Олександрович Чуб та авторка ідеї проекту, організаторка події, радниця міського голови – Криворучко Наталія.fg

Від імені міського голови Ігоря Котелевського, секретарем міської ради була вручена Подяка за розвиток творчого потенціалу молоді Токмаччини, адже попереду – низка безкоштовних майстер-класів із живопису для жіноцтва міста.

Нагадаєио, що проект «Історичне минуле Токмака через творчий калейдоскоп» - грантовий, підтриманий міжнародною ініціативою METASITU.

Друк

презентація книжки «Це зробила вона»

апса13 серпня Національний демократичний інститут Міжнародних Відносин (NDI)  в приміщені Запорізької  обласної універсальної наукової бібліотеки проводила презентацію книжки «Це  зробила вона», на яку було запрошено секретаря Токмацької міської ради  голову міжфракційної групи «Рівні можливості» в ТМР Олександра Чуб.

Ідеєю створення книжки було просто довідатися, кого з українок варто знати, і бажано знати з дитинства.

Книга акцентує увагу на загальнолюдські цінності Вона по-особливому демонструє внесок жінок у творення України і наголошує на рівності у здійсненні прав та реалізації власного потенціалу у будь-якій сфері.

Кожен із 50 розворотів книжки містить одну історію — ілюстрацію та біографічний текст — про пов'язаних з Україною видатних жінок. Серед героїнь є як дуже популярні особи, так і менш відомі постаті з історії та сьогодення, які зробили вагомий внесок у науку, культуру, політику. І серед творців книги, її текстів та ілюстрацій, є як впізнавані авторки та автори, так і ті, чиї імена не відомі загалу.

Декілька примірників книги було надано представникам органів самоврядування. Одну з таких  книжок отримав О.Чуб для передачі до міської біблиотеки.

 

Друк

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ РІЗНИХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

       Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради звертає увагу одержувачів державних соціальних допомог на непоодинокі випадки надання громадянами недостовірних(неповних) даних про доходи та майновий стан, що впливають на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру. Так, під час проведення останньої перевірки, виявлено 77 осіб, які навмисно приховали дані про свої доходи, і як наслідок, будуть повертати надміру переховані кошти на виплату державних соціальних допомог. Найпоширеніші випадки це, коли громадяни не зазначають розмір доходу від земельної ділянки(паю),  розмір отриманого доходу від продажі рухомого(нерухомого) майна, розмір отриманого доходу від роботи за угодами ЦПХ таке інше. Наголошуємо на тому, що, навіть, якщо земельна ділянка(пай) не обробляється, не здається в оренду – зазначати її(його) наявність у власності в Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги обов’язково!