Новини

Друк

ПРЕДСТАВНИЦІ МІСТА ТОКМАКА ВІДВІДАЛИ ФОРУМ ПО ВИКОНАННЮ РЕЗОЛЮЦІЇ РАДИ БЕЗПЕКИ ООН 1325 «ЖІНКИ.МИР.БЕЗПЕКА»

В Україні вже п’ятий рік впроваджується Національний план дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». У 2020 році він завершується. Уже зараз відповідальні особи повинні готуватися до підготовки нового / наступного плану. Щоби він був дієвим, відповідам на проблеми реальних людей. Уже сьогодні мають бути найдені відповіді на питання: що і як праціє, що і як необхідно змінити. Для цього необхідно дізнатися і що зроблено на місцевому рівні, які проблеми не були вирішені і чому.

Мета резолюції – забезпечити більш активну участь жінок під час запобігання і вирішення конфліктів, підвищити рівень їхньої безпеки, боротися з проблемами насильства та гендерної нерівності. Тож, громадські організації Запоріжжя та області створили коаліцію і впродовж п’яти років працювали над різноманітними проектами.

Саме для обговорення процесу впровадження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2020 року у місті Запоріжжя 25.02.2020 року було проведено відповідний Форум.

На форумі обговорювали такі питання: жінки у воєнному конфлікті, участь жінок у справі воєнного конфлікту, участь жінок у переговорах з приводу миру, захист жінок та допомога їм. Також розглянута проблема гендерної нерівності та захисту жінок від домашнього насилля.

Від міста Токмака захід відвідали депутатки Токмацької міської ради – Вікторія Бобринок та Тетяна Коржик; радниця міського голови, кандидат економічних наук – Криворучко Наталя та членкиня Молодіжної ради міста Токмака – Елліна Ганєва.

Більше про захід за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=205&v=BJzBpzfqiXI&feature=emb_logo.

Пресслужба виконкому Токмацької районної ради

Друк

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У вівторок, 3 березня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Тарасенко Володимир Валентинович.

        Звертатись з 11.00.до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 

Організаційний відділ

Друк

Міський голова провів зустріч з членами «Спілки офіцерів»

Цими днями міський голова Ігор Котелевський завітав до членів "Спілки офіцерів". У ході заходу він подякував всім присутнім за їх активну життєву позицію, небайдужість, участь у суспільно-політичному житті.

Загалом, зустріч відбулась в теплій привітній атмосфері. За дружньою бесідою учасники заходу мали можливість поспілкуватись з мером, розповісти про свої нагальні проблеми. Міський голова уважно вислухав усі звернення та запропонував допомогу в їх вирішенні.

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради

Друк

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Керуючись  вимогами   наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», у зв’язку зі зниженням ціни на природний газ влютому 2020 року від ціни,яка була застосована у тарифах,  встановлених  рішеннями виконавчого комітету Токмацької міської ради від  05.02.2020 року №28  «Про коригування тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на послуги з постачання теплової енергії для потреб населення та відомчого житла,  встановлених рішенням виконкому Токмацької міської ради від 05.09.2019 року №163 «Про встановлення тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на послуги з постачання теплової енергії для потреб населення та відомчого житла»  та від 05.02.2020 року №29 « Про коригування тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на послуги з постачання  теплової енергії для потреб бюджетних організацій, інших організацій, суб’єктів господарювання та релігійних організацій, встановлених  рішенням виконкому Токмацької міської ради від 05.09.2019 року №164 «Про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних організацій, інших організацій, суб’єктів господарювання та релігійних організацій  комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради», підприємство має намір з 01 лютого 2020р. знизити  тарифи на послуги з постачання теплової енергії шляхом коригування складової тарифу Паливо котелень  ( природний газ),  а саме:

 

Складова тарифу

Тариф діючий  в січні 2020 р.            грн./ Гкал

Після коригування,       грн../ Гкал

Відхилення, грн./ Гкал

Природний газ

860,50

815,95

-44,55

     

        Собівартість  по всім категоріям споживачів в діючому тарифі становить 1308,44   грн/ Гкал (без ПДВ), а після  коригування – 1263,89 грн./Гкал (без ПДВ).

        Тарифи за  1 Гкал  теплової енергії  з ПДВ та інвестиційною складовою:

Категорії споживачів

Тариф діючий в січні 2020 року,              грн./ Гкал

Після коригування,       грн./ Гкал

Відхилення, %

Населення

1570,13

1516,67

- 3,40

Бюджетні організації

1822,62

1769,16

- 2,93

 Інші споживачі

1822,62

1769,16

- 2,93

Релігійні організації

1570,13

1516,67

- 3,40

 

        Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 17-00 год. 00 хв. 02 березня   2020 року за адресою: м. Токмак, вул.. Шевченка, 45а, приймальня.

 

                                                       Адміністрація  КП «Токмак біоенергія» ТМР

Друк

Детінізація відносин у сфері зайнятості населення – питання від якого залежить майбутнє

МВФ у 2018 році оцінював рівень тінізації в Україні на позначці 45%.

Нещодавнє проведене дослідження компанією Ernst & Young за підтримки Mastercard в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства,  Національним банком і Державною службою статистики України, показало наступне. Понад чверть (26,2%) обсягу "готівкової тіньової економіки" (це 5,3% ВВП або 190 млрд гривень) - це "слідча тіньова економіка", де ініціаторами розрахунку готівкою є обидві сторони - і продавець, і покупець . А решта (73,8% або 14,4% ВВП - 512 млрд гривень) - це "пасивна тіньова економіка", ініціатором якої є продавець.