Новини

Друк

Психосоціальна робота з наслідками травматизації дітей у результаті домашнього насильства

З 01.07.2019 по 03.07.2019 року практичний психолог Токмацького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  прийняла участь в проекті «Психосоціальна робота з наслідками травматизації дітей у результаті домашнього насильства».bn

      В рамках проекту учасники були ознайомлені з основними новелами в українському законодавстві з питань попередження та протидії домашньому насильству; порядком взаємодії суб’єктів з питань попередження та протидії домашньому насильству; віковими особливостями реакцій дітей на травмуючи події.

      На тренінгу було представлено комплексну діагностичну модель для виявлення психосоціальних порушень дитини внаслідок домашнього насильства та проаналізовано конкретні випадки.

       Учасники опанували методологію складання висновків щодо наслідків домашнього насильства у дитини, яка зазнала насильства, та перенаправлення її для подальшого супроводу, а також використання висновків при формуванні доказової бази для суду за фактами домашнього насильства.

cv

Друк

СОЦІАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН НА МІКРОРІВНІ

У будь-якій державі є ціла система соціальних інститутів, що здійснюють соціальний захист громадян. І Україна у цьому питанні не є виключенням. Соціальний інститут – це стійка форма організації спільної діяльності людей у вигляді організаційної структури чи системи правил нормативно врегульованого порядку, у рамках чого відбувається розподіл соціальних ролей і статусів людей, що охоплені діяльністю відповідного інституту. Конкретним інститутом соціального захисту працівників на підприємстві є колективний договір. Його суть кардинально змінилася в даний час, тому що

Друк

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» - запорука вдалого працевлаштування

vbЦентри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.

Плідна співпраця пов’язує Запорізьку обласну службу зайнятості та Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з самого моменту його створення.

ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» отримав ліцензії на проведення освітньої діяльності з професійного навчання. Створена матеріально-технічна база дозволяє проводити навчання з великої кількості професії, що користуються попитом на ринку праці. Одночасно в навчальному закладі можуть навчатись понад 800 осіб.

Друк

Чи задоволені Ви послугами, що надає державна служба зайнятості? Триває анкетування роботодавців.

До 19 серпня 2019 року триває опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Служба зайнятості змінюється та прагне покращити обслуговування населення.

«Ми готові змінюватись так, щоб Вам було зручно з нами працювати! - Запевняє директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. -Чекаємо на ваші пропозиції та відгуки».

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям».

Для посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості ще в 2018 році на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.

Також нагадуємо, що з  червня 2019 року на веб-сайті державної служби зайнятості триває опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

 

Друк

Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників.

З 01 січня 2019 року змінилися підходи в обслуговуванні клієнтів державної служби зайнятості, а саме розпочали  роботу особисті консультанти – кар’єрні радники. Це стало можливим завдяки новому Порядку реєстрації і перереєстрації громадян, яким передбачається поглиблений  індивідуальний супровід безробітних.  Головне завдання  кар’єрних радників - супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулися до служби зайнятості, в їх намаганні знайти роботу чи змінити професію.

Кар’єрні радники Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості усвідомлюють своє головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта в плануванні кар’єри.

Саме вивчення індивідуальної ситуації клієнта допомогло кар’єрному раднику Лушпенко Світлані  вирішити питання працевлаштування  Ручка Денису. Чоловік був учасником бойових дій, звільнився зі служби у лютому 2019 року. У селі, в якому він проживає, відсутня робота. Тому , в березні  він звернувся по допомогу в працевлаштуванні до нашої  філії.

Спільно с кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з урахуванням можливостей чоловіка та результатів профілювання.   Під час роботи над індивідуальним планом працевлаштування, кар’єрний радник  допоміг йому  усвідомити особисті якості й здібності.  

У Дениса була мрія розпочати власну справу, тому він погодився  пройти навчання по складанню бізнес – плану для ведення підприємницької діяльності. Після його успішного  захисту , в травні місяці чоловік розпочав власну справу та був працевлаштований з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю. В теперішній час Д.Ручка  займається оптовою торгівлею овочами.

Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!