Новини

Друк

В ЗЗСО № 2 встановлено відеоспосетереження

В цьому році, за ініціативи міського голови Ігоря Котелевського, було розроблено загальноміську пілотну програму «Безпечне місто», яка передбачає в собі ідентифікацію в’їжджаючих  та виїждаючих автомобілів у м. Токмак, а також встановлення відео фіксацію по місту. Разом з тим, передбачено облаштування відео спостереження шкіл та дитячих садків, що дозволить у будь-який момент відстежити місцезнаходження дитини в навчальному закладі.  

Пріоритетним завданням, у рамках програми «Безпечне місто», міський голова Ігор Котелеський поставив забезпечення безпеки дітей Токмака. Як зазначає очільник міста, охоронне відеоспостереження в школах та дитсадках має на меті підвищити рівень безпеки для маленьких токмачан та колективів навчальних закладів – попередити правопорушення.

Першим навчальним закладом у міста, де робітники сервісного центру «Нік» ФОП Сергія Фурсова встановили 8 відеокамер, систему контролю, датчики руху й охоронну сигналізацію, став ЗЗСО №2.

 

Перевіряючи роботу, міський голова Ігор Котелевський переконався, що камери встановлені у місцях, де перебуває найбільше учнів. Загалом, система відеоспостереження охоплює зовнішню територію закладу та внутрішні приміщення – входи, виходи, коридори на поверхах.

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради

Друк

Розпочалися ремонті роботи дороги на мікрорайоні «Ковальська»

На сьогоднішній день через відсутність капітального ремонту дороги  основний в’їзд на мікрорайон «Ковальський» практично зруйнований. Спеціалісти управління комунального господарства розглянули 3 варіанти ремонту твердого дорожнього покриття: асфальт, укладання плитки та дорожні плити, демонтовані з вул. Карла Лібнехта.

На жаль, у цьому році з обласного бюджету не виділено кошти на ремонті роботи на території нашого міста, тому на сесії Токмацької міської ради було прийнято рішення виділити кошти у сумі 500 тис. грн. й облаштувати дорогу, проклавши дорожні плити.  

Після проведення усіх організаційних питань був укладений договір з ТОВ «ВАКУЛА-Т» й уже 10 серпня розпочалися ремонті роботи дорожнього полотна поблизу будинків №42-А та 62.

Міський голова Ігор Котелевський тримає це питання на особистому контролі. 11 серпня разом з секретарем міської ради Олександр Чубом особисто перевірив хід виконання ремонту. Загалом, роботи планується завершити у вересні цього року.

 

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради

Друк

Обговорено питання збереження запорізьких автомобільних доріг від передчасного руйнування вантажним транспортом

Також у заході взяли участь міський голова Ігор Котелевський, секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб, керуючий справами виконкому ТМТ Віктор Загуменний, заступник міського голови Олександр Баглай та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконкому Сергій Бєліков.

У нараді Очільник області Віталій Боговін звернув увагу на важливість відпрацювання питання збереження запорізьких автомобільних доріг від передчасного руйнування вантажним транспортом, особливо у період реалізації програми Президента України «Велике будівництво», коли нарешті наш регіон поступово отримує якісне та надійне дорожнє покриття.

Друк

Обговорили епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у Запорізькій області

Сьогодні, 11 липня, у малому залі засідань міськвиконкому відбулась онлайн нарада за участі радниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої, заступника голови облдержадміністрації Олександр Свистун, представників органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій, директорів закладів освіти Запорізької області та головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, обласної дитячої лікарні, обласної інфекційної лікарні, фахівці Департаменту освіти і науки та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації тощо. Від Токмацької міської ради у заході взяли участь керуючий справами виконкому Віктор Загуменний, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконкому Сергій Бєліков, заступник міського голови Сергій Степура, начальник відділу освіти виконкому ТМР Світлана Черкасова.

Учасники наради обговорили питання епідситуації в області, питання організації навчального року та необхідності імунопрофілактики.