Новини

Друк

Шановні страхувальники!

Токмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України доводить до вашого відома, що Законом України № 553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.

Кабінет Міністрів України виділив 2 278,8 млн. гривень фінансової допомоги із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для забезпечення Фондом соціального страхування України виплат у період карантину та протягом 30 днів з моменту його відміни.

Зокрема, для надання Фонду допомоги виділено:

● 1 807,7 млн. гривень – на поворотній основі для виплати матеріального забезпечення;

● 471,1 млн. гривень – на безповоротній основі для виплати матеріального забезпечення (крім допомоги по вагітності та пологах) в частині надання допомоги на період перебування у закладах охорони здоров’я і на самоізоляції під медичним наглядом, а також для виплати одноразових допомог членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Для визначення фактичної потреби у фінансуванні матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за програмою «Фінансова допомога Фонду соціального страхування України, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2 та її наслідками для виплати матеріального забезпечення та страхових виплат на безповоротній основі» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області просить страхувальників  про наступне.

У разі надходженнявід застрахованих осіб листків непрацездатності, в яких зазначено причину непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11», для отримання фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності на підставі зазначених листків непрацездатності необхідно здійснювати формування окремих заяв-розрахунків, в які включати лише листки непрацездатності з причин непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11».

За листками непрацездатності з інших причин непрацездатності (за виключенням – «ізоляція від COVID-19 – 11») заяви розрахунки формувати на загальних підставах.

За консультаціями звертатись за телефонами:

0-6178-27759,0-6178-22367

 

                                                                        Токмацьке відділення управління виконавчої

                                                              дирекції Фонду соціального страхування

                                         України у Запорізькій області

Друк

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ МІСТА ТОКМАК

П Р О Т О К О Л    № 18

 

22 травня 2020 року                                                                                   м. Токмак

Друк

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 20 травня 2020 р. № 392

Київ

Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів


Вкладення:
Скачати цей файл (ПКМУ 392.doc)ПКМУ 392.doc[ ]101 Кб
Друк

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Комунальне підприємство «МІСЬКВОДОКАНАЛ» Токмацької міської ради,

код ЄДРПОУ 32815075

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Друк

4,5 тисячі праціників Запорізької області отримають компенсацію зарплати за період карантину

Урядом внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення», а саме передбачено надання найманим працівникам допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

З початку дії Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 станом на 20 травня майже 500 підприємств Запорізької області отримали позитивні рішення щодо надання домопоги по частковому безробіттю, в результаті чого 4528 працівників зможуть отримати компенсацію зарплати за період карантину.