ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

У фіскальній службі області напередодні Дня Конституції відзначили кращих працівників

Напередодні Дня Конституції України у фіскальній службі відбулися урочисті збори за участю керівництва ДФС Запорізької області, Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради.

Звертаючись до колективу, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль звернув увагу, що податкова система та органи ДФС наразі знаходяться в умовах реформування, що не заважає її співробітникам успішно виконувати поставлені перед ними завданнями з наповнення бюджетів. Губернатор відзначив високий професіоналізм запорізьких фахівців ДФС та висловив побажання, щоб реорганізація пройшла результативно.

Друк

Нецільова благодійна допомога, що перевищує у 2017 році 2240 грн. оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%

 

До оподатковуваного доходу платника податку не включається сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами — юридичними або фізичними особами протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (у 2017 році — 2240 грн).

Друк

Юліана Козаченко: "Надходження від Запорізької області перевищені майже на мільярд гривень"

За чотири місяці поточного року внесок від запорізьких суб’єктів господарювання до бюджетів усіх рівнів склав 3 мільярди 644,6 мільйона гривень, що на 992 мільйони більше, ніж торік (без врахування показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Друк

На офіційному веб-сайті ДФС розміщено Довідник умовних кодів товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД для складання податкової накладної

З 1 січня 2017 року при складанні податкової накладної запроваджується заповнення коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), для послуг - коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП).

Друк

Народний артист України Олександр Гапон закликав запоріжців задекларувати доходи

На сьогодні вже чимало мешканців Запорізької області прозвітувалися про отримані доходи, є серед них і видатні особисті нашого регіону.

Аби виконати свій конституційний обов'язок днями до фіскальної служби завітав Народний артист України, почесний громадянин міста Запоріжжя Олександр Гапон.