ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Компенсація втрати частини заробітної плати, у зв’язку з порушенням строків її виплати, оподатковується податком на доходи фізичних осіб

За втрату частини заробітної плати у зв’язку із порушенням строків її виплати передбачена виплата компенсації працівникам.

Компенсація здійснюється у разі затримки виплати заробітної плати на один і більше календарних місяців (ст. 2 Закону України від 19.10.2000 № 2050-III «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати»)

Друк

Місцеві бюджети Запорізької області отримають від сільгоспвиробників понад 44 мільйони гривень

У Запорізькій області у рамках заходу "Врожай" співробітники фіскальної служби спільно із органами місцевого самоврядування відпрацювали інформацію щодо осіб, які володіють земельними ділянками площею понад 2 гектара та вирощують на ній сільськогосподарську продукцію, доходи від продажу якої підлягають оподаткуванню.

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи понад 34 тисячі запорізьких сільгоспвиробників добровільно відзвітували про отримані доходи. Це майже на триста одноосібників більше, ніж у 2017 році. Вони задекларували доходи на загальну суму більш ніж 243 мільйони гривень, що на 34,6 мільйона більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.

З прибутків від продажу агропродукції

Друк

Порядок оформлення прибуткових та видаткових касових ордерів

Прибуткові касові ордери і квитанції до них, а також видаткові касові ордери і видаткові відомості заповнюються бухгалтером (відповідальною особою установи/підприємства, на яку покладено обов'язок з оформлення цих документів) у будь-який спосіб, який забезпечив би належне збереження цих записів протягом установленого для зберігання документів терміну.

У касових ордерах зазначається підстава для їх складання і перелічуються додані до них документи. Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, які вносять або одержують готівку, забороняється.

Друк

Сучасні діти мають своє бачення «податківця майбутнього»: Запорізька область відзначила переможців Всеукраїнського конкурсу

tПрофесія податківця, як і сплата податків, завжди привертають увагу суспільства. В умовах реформування фіскальної служби, яке відбувається сьогодні, все більше платників податків, у тому числі майбутніх, цікавляться цим фахом. Деякі з них висловлюють своє бачення засобами художньої творчості.

Цієї весни 28 учнів навчальних закладів Запорізької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Податківець майбутнього", який був ініційований та проведений Університетом Державної фіскальної служби України.

15 регіонів, 71 навчальний заклад з різних міст і селищ – саме така географія учасників мистецького змагання. Приємно відзначити, що троє юних талановитих мешканців Запорізької області стали переможцями цього конкурсу:

Євгенія Кузік, яка навчається у Токмацькій загальноосвітній школі №1, здобула перемогу у номінації "За креативність мислення";

Богдана Турупова – також учениця Токмацької загальноосвітньої школи №1, перемогла у категорії "Декоративно-ужиткове мистецтво"

Антон Колесніков – учень Мелітопольської загальноосвітньої школи №24 став найкращим у номінації "За оригінальність розкриття теми".

Під час урочистого нагородження переможці отримали дипломи Університету Державної фіскальної служби України та подарункові набори для творчості.

До речі, з роботами дітей можна ознайомитись на сторінці Університету Державної фіскальної служби України у мережі Фейсбук.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Друк

У Запоріжжі запалав "Вогонь пам'яті"

8 травня у Запоріжжі відбулися урочистості з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

"Вогонь пам'яті", який запалав на Алеї Бойової Слави, об'єднав ветеранів війни, городян, керівників обласної, міської влади, фіскальної служби Запорізької області та громадських організацій.

Запоріжці вшанували пам'ять тих, чиє життя обірвалося у Другій світовій війні, хто воював на фронті, важкою працею допомагав армії та у повоєнні роки відбудовував мирне життя.