ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Нецільова благодійна допомога, що перевищує у 2017 році 2240 грн. оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%

 

До оподатковуваного доходу платника податку не включається сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами — юридичними або фізичними особами протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (у 2017 році — 2240 грн).

Друк

Юліана Козаченко: "Надходження від Запорізької області перевищені майже на мільярд гривень"

За чотири місяці поточного року внесок від запорізьких суб’єктів господарювання до бюджетів усіх рівнів склав 3 мільярди 644,6 мільйона гривень, що на 992 мільйони більше, ніж торік (без врахування показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Друк

На офіційному веб-сайті ДФС розміщено Довідник умовних кодів товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД для складання податкової накладної

З 1 січня 2017 року при складанні податкової накладної запроваджується заповнення коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), для послуг - коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП).

Друк

Народний артист України Олександр Гапон закликав запоріжців задекларувати доходи

На сьогодні вже чимало мешканців Запорізької області прозвітувалися про отримані доходи, є серед них і видатні особисті нашого регіону.

Аби виконати свій конституційний обов'язок днями до фіскальної служби завітав Народний артист України, почесний громадянин міста Запоріжжя Олександр Гапон.

Друк

Затверджено перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту або гарантійній заміні, у цілях застосування РРО платниками єдиного податку

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи, другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,0 млн. гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1,0 млн. гривень застосування РРО є обов'язковим.

Зазначена норма не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.