ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Токмацьке управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

З 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів). Нові рахунки будуть розміщені на офіційному сайті  ДФС та Казначейства України. Також перегляд буде доступний в особистому електронному кабінеті платника.

 

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами Казначейство розпочне з 01 жовтня 2019 року.

 

Друк

На Запоріжжі викрито понад півсотні податкових злочинів

Співробітники оперативних підрозділів фіскальної служби Запорізької області цього року виявили 52 злочини у сфері економіки, 29 з яких належать до категорії тяжких. За фактами ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах розпочато 20 кримінальних проваджень.

Із обвинувальним актом до суду направлено 13 матеріалів, а також ще три – для звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв'язку з повним відшкодуванням збитків.

У митній сфері оперативники викрили вісім злочинів, зокрема, три – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Додатково спрямовано до бюджету митних платежів на суму 11,5 мільйона гривень.

Друк

ШАНОВНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦІ !

Токмацьке управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що із 01.01.2017 року по теперішній час всі підприємці, включаючи тих, хто не здійснює підприємницьку діяльність, відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 07.08.2010 року № 2464 зобов’язані щомісячно сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ), сума якого не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

Звертаємо Вашу увагу, що  несплата ЄСВ можлива виключно після внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про припинення фізичної особи - підприємця.

Друк

Організатори підпільного виробництва горілки на Запоріжжі постануть перед судом

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури направили до суду кримінальне провадження з обвинувальним актом за підозрою трьох учасників злочинної групи, які організували на території регіону незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Оперативники встановили, що упродовж 2017-2018 років зловмисники у власному приватному домоволодінні та в орендованому гаражному приміщенні налагодили незаконне масове виготовлення алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку. У подальшому підпільну продукцію під виглядом горілки заводського виробництва вони реалізовували мешканцям Запорізької області.

Друк

До уваги платників ЄСВ!

З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, діють до 26.04.2019 року.

Рахунки розміщені на субсайті ГУ ДФС у Запорізькій області за посиланнямhttp://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (афіша інтел конкурс.pdf)афіша інтел конкурс.pdf[ ]959 Кб