ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Що робити, якщо реєстрація податкової накладної зупинена? Телефонуйте на гарячу лінію фіскальної служби у Запорізькій області

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відкрито "гарячу лінію" з роз'яснення механізмів роботи системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Фахівці служби щоденно надають консультації платникам з питань зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, формування податкового кредиту з ПДВ, системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР) та інших.

Телефонна лінія працює кожного робочого дня з 11-00 до 13-00 за номерами:

(061) 219-05-54,

(061) 219-05-20.

Друк

Юліана Козаченко: "Бюджети громад Запорізької області отримали додатковий ресурс у 404 мільйони гривень"

Показник доходів місцевих бюджетів регіону з початку року виконано на 112 відсотків. При індикативі у 3,4 мільярда до скарбниць сплачено понад 3,8 мільярда гривень податків і зборів (без показників великих платників, які обліковуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як підкреслила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження порівняно з минулим роком зросли на 919 мільйонів або на 32 відсотки.

Друк

Юліана Козаченко: "Безкоштовні електронні ключі отримали 14,5 тисячі запоріжців"

  

Кількість бажаючих швидко і безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису кожного місяця зростає. Фіскальна служба регіону видала платникам 43,6 тисячі посилених сертифікатів електронного підпису, що на 25,7 тисячі перевищує показники аналогічного періоду 2016 року.

Усього з початку року клієнтами запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС стали понад 14,5 тисячі суб'єктів господарювання, державних службовців та громадян.

Друк

Токмацька державна податкова інспекція нагадує,

що відповідно до п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.

           Таким чином, кінцевий термін  сплати  податку з доходів фізичних осіб  по результатам кампанії декларування за 2016рік  - 31 липня 2017 р 

За несплату, несвоєчасну сплату податку з доходів фізичних осіб передбачено фінансова  відповідальність.

За довідками звертатись за телефоном 2-66-16

 

Токмацька ОДПІ

Друк

Про надання інформації

       Токмацька державна податкова інспекція  нагадує, що відповідно до п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.

           Таким чином, кінцевий термін  сплати  податку з доходів фізичних осіб  по результатам кампанії декларування за 2016рік  - 31 липня 2017 р 

За несплату, несвоєчасну сплату податку з доходів фізичних осіб передбачено фінансова  відповідальність.

За довідками звертатись за телефоном 2-66-16

 

Токмацька ОДПІ