Друк

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території міста Токмак»

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.10.2017                                                                                № 187

 

 

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території міста Токмак»

 

Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», заслухавши звіт групи посадових осіб виконавчого комітету Токмацької міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території міста Токмак», виконавчий комітет Токмацької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Прийняти до відома звіт групи посадових осіб виконавчого комітету Токмацької міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території міста Токмак», яке затверджено рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 28.07.2016р. № 166 (додається).

        

2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької міської ради в 10-ти денний термін оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

 

         3Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                    І.В. Котелевський

                                                                        

                                                                          

 

 

                                                                              Додаток

                                                                              до рішення виконавчого комітету

                                                                              від 26.10.2017 р. № 187

 

 

Звіт

про повторне відстеження результативності регуляторного акту

«Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям на території міста Токмак», яке затверджено рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 28.07.2016р. № 166

 

 

Виконавець: група посадових осіб виконавчого комітету Токмацької міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

Розробник: відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької міської ради.

 

Ціль прийняття акту:

-   виконання вимог чинного законодавства;

- врегулювання правовідносин між Токмацькою міською радою та суб’єктами господарювання;

- забезпечення громадського порядку в місті та недопущення скоєння правопорушень та злочинів, пов’язаних із зловживанням алкогольними напоями особами, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування.

 

Строк виконання заходів з відстеження: 28 вересня-04 жовтня 2017 року.

 

Тип відстеження: повторне відстеження.

 

Метод одержання результатів: отримання статистичних даних.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність. Способи одержання даних: відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу статистичної інформації щодо кількості правопорушень і злочинів, скоєних військовослужбовцями, або представниками інших військових формувань

 

Показники результативності:

 

Назва показника

Червень- грудень

 2016 р.

Січень-вересень 2017 р.

Кількість скарг щодо правопорушень та злочинів, скоєних військовослужбовцями в стані алкогольного сп’яніння від фізичних та юридичних осіб

0

0

Кількість зареєстрованих правопорушень та злочинів, скоєних військовослужбовцями в стані алкогольного сп’яніння

0

0

           

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

       Від дії цього регуляторного акту ми очікували забезпечення громадського порядку в місті та недопущення скоєння правопорушень та злочинів, пов’язаних із зловживанням алкогольними напоями особами, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування.

 

Висновок: регуляторний акт має наглядні показники досягнення визначених цілей, на даний час  змін чи доповнень не потребує.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                       І.В. Котелевський