Обговорення

Друк

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

З метою одержання зауважень і пропозицій, управлінням комунальної власності Токмацької міської ради оприлюднюється проєкт рішення міської ради «Про оренду майна Токмацької міської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналіз регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються розробником протягом одного місяця з дати оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 71701, м. Токмак, вул. Центральна, 45, каб. № 23А, або електронним листом за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кінцевий термін подачі пропозицій та зауважень до проєкту  28.10.2021 року.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Регуляторний акт.rar)Регуляторний акт.rar[ ]212 Кб
Друк

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ " Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території Токмацької міської територіальної громади" 

Друк

Проєкт рішення

Про  затвердження Положення про порядок

здійснення компенсаційних виплат за пільговий

проїзд окремих категорій громадян,  які мають право

на безкоштовний проїзд в міському пасажирському

транспорті загального користування

Друк

УКРАЇНА ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА сесія 8 скликання ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я червня 2021 року №

Про встановлення єдиного податку

у Токмацькій міській територіальній громаді

 

 

Керуючись п. 24 ст. 26, абз. 13,14 п.61 р.V Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно  вимог пп. 10.1.2 п.10.1, п.10.2 ст. 10,  п.12.3 ст.12, глави 1 розділу XIV Податкового Кодексу України , Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, Постанови КМУ від 28.12.2020р №1330 «Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів», з метою встановлення ставок місцевих податків на всій території Токмацької міської територіальної громади, Токмацька міська рада

Друк

УКРАЇНА ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА сесія 8 скликання ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я червня 2021 року №

Про встановлення податку на нерухоме

майно, відмінне від земельної ділянки

у Токмацькій міській територіальній громаді

 

 

Керуючись п. 24 ст. 26, абз. 13,14 п.61 р.V ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно  вимог пп. 10.1.1 п.10.1, п.10.3 ст. 10,  п.12.3 ст.12, ст.266 Податкового Кодексу України , Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, Постанови КМУ від 28.12.2020р №1330 «Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів» ,  з метою встановлення ставок місцевих податків на всій території Токмацької міської територіальної громади, Токмацька міська рада

Вкладення:
Скачати цей файл (додаток нерухоме майно.doc)додаток нерухоме майно.doc[ ]456 Кб