Обговорення

Друк

Про затвердження Порядку приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Токмак

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

                              сесія  сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

_____________2017 року                                                                                                         №

Про затвердження Порядку приватизації об’єктів  комунальної власності територіальної громади м. Токмак

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»Закону України «Про приватизацію державного майна», відповідно до Порядку продажу об’єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого Наказом Фонду державного майна України від 02.04.2012  № 439, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Токмацької міської ради «Про затвердження Порядку приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Токмак»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Порядку приватизації об’єктів  комунальної власності територіальної громади м. Токмак» та аналізу регуляторного впливу до нього. Проект рішення розроблений з метою визначення єдиного механізму підготовки, організації і проведення приватизації об’єктів малої приватизації шляхом викупу, продажу на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни та без оголошення ціни, а також продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

            Розробник проекту: Управління комунальної власності Токмацької міської ради.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено 21.09.2017 року в центральній бібліотеці за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 10 (третій поверх міського будинку культури), а також на офіційному сайті Токмацької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»).

 

 

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту  22.10.2017 року.

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Токмацької міської ради «Про Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Токмак»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Токмак» та аналізу регуляторного впливу до нього. Проект рішення розроблений з метою встановлення єдиного порядку щодо списання комунального майна, яке заходиться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності територіальної громади м. Токмак або використовуються на умовах оренди і безоплатного користування.

            Розробник проекту: Управління комунальної власності Токмацької міської ради.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено 21.08.2017 року в центральній бібліотеці за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 10 (третій поверх міського будинку культури), а також на офіційному сайті Токмацької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»).

 

 

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту  22.09.2017 року.

Друк

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від 23.10.2014 № 202 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору підприємств  для  надання послуг  з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Токмак»»

 

Проект рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради розроблено у відповідності до рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від 26.12.2013 № 323 «Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на надання яких виборюється на конкурсних засадах» (зі змінами від 24.11.2016 р.).

Розробник: Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Голова робочої групи з питань реалізації державної регуляторної політики виконавчого комітету міської ради:  Мамчак Андрій Петрович, тел. (06178) 2-27-45

Проект рішення оприлюднено  згідно вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-ІV у спосіб: в центральній бібліотеці за адресою: вул. Центральна 10, м. Токмак (третій поверх міського будинку культури), а також в мережі Інтернет www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»).

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються розробником за адресою м. Токмак, вул. Центральна, 45, каб. № 6 від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту рішення  04.09.2017 р.

Вкладення:
Скачати цей файл (проект рішення 2.doc)проект рішення 2.doc[ ]37 Кб