Обговорення

Друк

«Про затвердження Порядку організації сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території м. Токмак»

Виконавчим комітетом Токмацької міської ради розроблено проект регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Токмацької міської  міської ради  «Про затвердження Порядку організації сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території м. Токмак»

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць із дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надати в письмовій формі за адресою: Виконавчий комітет Токмацької міської ради м.Токмак вул. Центральна , 45 та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Токмацької міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг відділу надання адміністративних послуг та реєстрації виконавчого комітету Токмацької міської ради»

Проект рішення розроблено для дотримання законодавства на всіх етапах роботи в зазначених напрямках.

            Розробник проекту: відділ надання адміністративних послуг та реєстрації виконавчого комітету Токмацької міської ради.   

            Адреса: вул. Центральна, 55В/1, каб. № 5.

Голова постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики: Загуменний Віктор Андрійович, тел. (06178) 2-30-16.

Голова робочої групи з питань реалізації державної регуляторної політики виконавчого комітету міської ради:  Мамчак Наталія Вікторівна, тел. (06178) 2-27-45.

Проект рішення оприлюднено  згідно вимог ЗУ “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-ІV у спосіб: в центральній бібліотеці за адресою: вул. Центральна 10, м. Токмак (третій поверх міського будинку культури), а також в мережі Інтернет www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»)

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються розробником за адресою: вул. Центральна, 55В/1, каб. № 5 від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

            Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту  27.06.19 р.

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради

 

«Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Токмак»

 

Проект рішення розроблено з метою запобігання порушенням у роботі каналізаційних мереж і споруд, підвищення ефективності їх роботи та безпеки експлуатації, враховуючи місцеві особливості приймання та очищення стічних вод, а також визначення допустимої концентрації забруднюючих речовин, що можуть скидатися до систем централізованого водовідведення міста Токмак.

Розробник проекту: Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради, комунальне підприємство «Міськводоканал» Токмацької міської ради.   

Адреса: 71700,м. Токмак, вул. Центральна, 45, каб. № 2.

Проект рішення оприлюднено згідно вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-ІV у спосіб: розміщено на сторінці виконавчого комітету Токмацької міської ради за адресою www.meriatokmak.gov.ua та у Центральній бібліотеці міста.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються у каб. № 2 від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді з обов’язковим доданням тексту на електронному носії, та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради - Нікітенков Ігор Віталійович.

Контактний телефон: 2-26-76.

Кінцевий  термін подачі пропозицій та зауважень до проекту:  14.06.2019 р. до 12-00.

 

 

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Токмацької міської ради «Про встановлення плати за землю у місті Токмак Запорізької області»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення плати за землю у місті Токмак Запорізької області» та аналізу регуляторного впливу до нього.

            Розробник проекту: Управління комунальної власності Токмацької міської ради.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено 20.03.2019 року в центральній бібліотеці за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 10 (третій поверх міського будинку культури), а також на офіційному сайті Токмацької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»).

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються розробником від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 71701, м. Токмак, вул. Центральна,45, в каб. № 23А виконкому, або електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту  20.04.2019 року.

 

Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Токмацької міської ради «Про орендну плату за землі несільськогосподарського призначення»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про орендну плату за землі несільськогосподарського призначення» та аналізу регуляторного впливу до нього.

            Розробник проекту: Управління комунальної власності Токмацької міської ради.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено 25.02.2019 року в центральній бібліотеці за адресою: м. Токмак, вул. Центральна, 10 (третій поверх міського будинку культури), а також на офіційному сайті Токмацької міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.meriatokmak.gov.ua («Регуляторні акти» - «Обговорення»).

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються розробником від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 71701, м. Токмак, вул. Центральна,45, в каб. № 23А виконкому, або електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту  25.03.2019 року.

Вкладення:
Скачати цей файл (АРВ.doc)АРВ.doc[ ]293 Кб
Скачати цей файл (ПРОЕКТ РІШЕННЯ  2019 року.doc)ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2019 року.doc[ ]105 Кб