Друк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради

 

«Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Токмак»

 

Проект рішення розроблено з метою запобігання порушенням у роботі каналізаційних мереж і споруд, підвищення ефективності їх роботи та безпеки експлуатації, враховуючи місцеві особливості приймання та очищення стічних вод, а також визначення допустимої концентрації забруднюючих речовин, що можуть скидатися до систем централізованого водовідведення міста Токмак.

Розробник проекту: Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради, комунальне підприємство «Міськводоканал» Токмацької міської ради.   

Адреса: 71700,м. Токмак, вул. Центральна, 45, каб. № 2.

Проект рішення оприлюднено згідно вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-ІV у спосіб: розміщено на сторінці виконавчого комітету Токмацької міської ради за адресою www.meriatokmak.gov.ua та у Центральній бібліотеці міста.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються у каб. № 2 від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді з обов’язковим доданням тексту на електронному носії, та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради - Нікітенков Ігор Віталійович.

Контактний телефон: 2-26-76.

Кінцевий  термін подачі пропозицій та зауважень до проекту:  14.06.2019 р. до 12-00.