Друк

Увага! Актуально! Субсидія!

       Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради звертається до мешканців міста, які ще вагаються щодо звернення за призначенням житлової субсидії.

    Допомогу держави – субсидію – може отримати будь-яка українська родина, якщо її комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

     Держава зробила крок назустріч і тим людям, які орендують житло. Такі сім’ї, на підставі договору найму (оренди) житла, теж можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги. 

    Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії.

Як оформити субсидію?

       Механізм оформлення житлових субсидій суттєво спрощено. Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити  Заяву та Декларацію про доходи.

Готові документи можна:

1. Самостійно подати до управління соціального захисту населення

2. Надіслати рекомендованим листом до управління соціального захисту населення за місцем проживання.

3. Відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua)

        Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів управлінням соціального захисту населення буде прийнято рішення з приводу надання допомоги та її розміру. Субсидія безповоротно призначається на 12 місяців, а не на півроку, як було раніше. Вона автоматично перераховується на наступний термін вже без додаткових заяв.

       У разі звернення із заявою про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом двох місяців з початку опалювального сезону субсидія призначається з початку такого сезону.

        Ґрунтовні роз’яснення з приводу оформлення житлово-комунальних субсидій можна отримати під час прийому у спеціалістів управління соціального захисту населення та за телефоном гарячої лінії за номером 20752.

 

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради