Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Друк

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Токмацький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основними завданнями Центру є:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;

-  виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

- здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;

- забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.

Адреса:71701, Запорізька обл.  м. Токмак, вул. Володарського, 272, тел. 2-36-72  ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор           Мовчан Ганна Юріївна  тел. 2-36-72

Розклад роботи: Понеділок  8.00-.17.00               Обідня перерва : 12.00-12.45

                                Вівторок   8.00-.17.00

                                Середа    8.00-.17.00

                                Четвер     8.00-.17.00

                                П’ятниця   8.00-.15.45