Відділ культури Токмацької міської ради

Друк

Увага!

Закінчився  термін  подання  документів  для  участі  у  конкурсі  на  заміщення  вакантної  посади  директора міського Будинку культури

Відділ культури Токмацької міської ради оприлюднює відомості про кандидатів (додаються).

Просимо, до 06.02.2016 року, надавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на розгляд конкурсної комісії за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

                                        Відділ  культури  Токмацької  міської  ради 

Друк

Конкурс на посаду директора Будинку культури м. Токмак

Проведено перше засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора міського Будинку культури, на якому розглядалися документи, подані кандидатом на відповідність кваліфікаційним вимогам.

https://youtu.be/_BWPE2nFklc

https://youtu.be/3u7g-ye5zRM

https://youtu.be/Rm0cfYv0Zf4

https://youtu.be/EPmKJCSDYxM

https://youtu.be/GFCfBIdIz4Q

Друк

Оголошено конкурс на заміщення посади директора міського Будинку культури в м. Токмак

Прийом документів для участі в конкурсі та формування конкурсної комісії здійснюються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

 

Відділ культури Токмацької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Токмацького міського Будинку культури;

Вимоги до кандидата:

- повна вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;

- досвід роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Для участі в конкурсі необхідно:

- подати заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу та електронну адресу:

71701, м.Токмак, вул. Центральна, 10, к.76, відділ культури Токмацької міської ради

(е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Тел. для довідок: (06178) 2-04-24

_____________________

 

Дата початку приймання документів: 03 листопада 2016 року;

Дата початку формування конкурсної комісії: з 03 листопада по 17 листопада 2016 року;

 

Відповідно до вимог  статті 21 Закону України "Про культуру" відділ культури приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Друк

ПІДПИСАНО КОНТРАКТИ

06 вересня  2016 року підписано контракти між відділом культури Токмацької міської ради в особі начальника  Корж О.М. з директором Централізованої бібліотечної системи Таран М.В. та директором міського краєзнавчого музею Медведським В.І., обранними згідно вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури». 

Друк

16 та 19 серпня 2016 року відбулися два засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора централізованої бібліотечної системи м. Токмака.

В ході ІІ засідання конкурсна комісія заслухала публічну презентацію проектів програм розвитку закладу культури міста та провела співбесіду з кандидатом на посаду директора  - Таран М.В. – завідуючою центральної дитячої бібліотеки централізованої бібліотечної системи м. Токмака.

Шляхом відкритого голосування конкурсною комісією прийнято рішення про те, що співбесіду із претендентом на вищезазначену посаду вважати такою, що відбулась успішно, а також рекомендувати відділу культури призначити Таран Марину Вікторівну директором централізованої бібліотечної системи та  укласти контракт терміном на 5 років.