Друк

ІНФОРМАЦІЯ для споживачів послуг з постачання теплової енергії!

У зв’язку з виробничою необхідністю виконання робіт з реконструкції системи газопостачання, а саме встановлення вузла обліку природного газу на районній котельні  №1 по вул.14 Вересня,  67 підприємством планується внести зміни до Інвестиційної програми комунального підприємства «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на 2019-2020 роки,  виклавши її в новій редакції (додається).

В результаті:

- вартість реалізації заходу по модернізації теплоізоляції трубопроводів, які розміщені на відкритому повітрі на районі мережному № 1 зменшиться  на суму  311,452 тис. грн. без ПДВ і  буде становити 1474,991 тис.грн. без ПДВ;

- вартість реалізації заходу по реконструкції комерційного приладу обліку природного газу на районній котельні № 1 збільшиться на  суму 311,452 тис. грн. без ПДВ і буде становити 863,671 тис.грн. без ПДВ.

Всього вартість інвестиційної програми залишиться без змін та буде становити 2338,662 тис. без ПДВ.

 

               Просимо прийняти участь в обговоренні змін  до Інвестиційної програми  КП «Токмак біоенергія» ТМР. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 29 січня 2020 року за адресою: м.Токмак, вул Шевченка, 45а, приймальня.

 

                           

                           Адміністрація  КП «Токмак біоенергія» ТМР.

Вкладення:
Скачати цей файл (інвест програма.rar)інвест програма.rar[ ]86 Кб