Друк

У К Р А Ї Н А ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я грудень 2021р. №

Про встановлення тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та

централізованого водовідведення КП «Міськводоканал» ТМР для населення,

бюджетних установ та інших споживачів по Токмацькій міській територіальній громаді

 

          Керуючись п. а) п.п.2 ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», керуючись  Законом України від 21.06.2012 року №5007-VI „Про ціни і ціноутворення”, Законом України від 09.11.2017 року  № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», враховуючи лист Комунального підприємства   «Міськводоканал» Токмацької міської ради №372 від 05.11.2021р виконавчий комітет Токмацької міської ради

В И Р І Ш И В :

 

          1. Встановити з 01.01.2022р. по 31.12.2022р  комунальному підприємству «Міськводоканал» ТМР тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по Токмацькій міській територіальній громаді для населення,бюджетних установ та інших споживачів шляхом подовження терміну дії рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради  від 27 травня 2021 №117 «Про встановлення тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Міськводоканал» ТМР для населення, бюджетних установ та інших споживачів по Токмацькій міській територіальній громаді»:

           

 

- тариф на послугу з централізованого водопостачання за 1 м3      27,06 грн.

(з податком на додану вартість);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення за 1 м3       28,20 грн.

(з податком на додану вартість).

         

           2. КП «Міськводоканал» ТМР оприлюднити дане рішення в засобі масової інформації згідно вимог законодавства.

 

3. Відділу економіки виконавчого комітету Токмацької міської ради оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Мамчак .

 

         

 

Міський голова                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ