ТОКМАЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА РАДА

Друк

МІСТО ТОКМАК ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФЕСТИВАЛІ MOLODVIZH

4 вересня у Львові відбудеться щорічний молодіжний фестиваль Molodvizh. Цьогорічний Форум побудований навколо ідеї дати голос молоді озвучити проблеми, які їх бентежать.

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді», частиною якої є і місто Львів, і місто Токмак, створять на форумі свій майданчик для того, аби учасники проєктів могли знайомитись, спільно вигадувати нові ідеї та поділитись своїми думками.

Від міста Токмака представляти молодь буде бібліотекарка із ЗЗСО №4 ім. В.Н. Нерез, студентка Запорізького національного університету, факультету «Соціальної педагогіки та психології» за спеціальністю «Психологія», кандидатка на вступ до Молодіжної ради та Молодіжного Телебачення Токмака. Активна та дуже перспективна, справжня знахідка для молодіжної спільноти міста.

Заявку на участь заповнювали спільно із радницею міського голови, к.е.н. Криворучко Наталією. Від якості цього процесу багато залежить, адже конкурс на участь у Molodvizh - величезний, відібраних було лише                 10 учасників/ць. Серед щасливої десятки – і представниця Токмака. До речі, усі витрати на проживання, харчування та проїзд покривають організатори фестивалю Molodvizh.

Підготовлено буде і презентацію. За її допомоги, Дарія намагатиметься привернути увагу суспільства та молоді з інших міст та областей України до проблеми відсутності у нашій громаді спортивних та ігрових майданчиків для дітей з інвалідністю, до проблем відсутності денних центрів перебування для молоді з інвалідністю віком 18+, проблем пожиттєвого догляду за людьми з інвалідністю тощо. Дарія - майбутня психологиня, тому вона хоче приділити увагу і ментальному здоров'ю нашої молоді.

У найближчому майбутньому, Дар'я увійде до складу робочої групи з питань підготовки «Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Токмацькій громаді.

 

Друк

МОЛОДІЖНЕ ТОКМАЦЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ПОБУВАЛО У ГОСТЯХ МАЙБУТНІХ БЕРДЯНСЬКИХ БЛОГЕРІВ

Учора, відбувся дуже цікавий захід в рамках проекту «Молодіжна блогер-студія як інноваційний метод розвитку волонтерства», який реалізує ГО «Локатор-Медіа» за підтримки ГО «СВОІ» у місті Бердянську

Друк

МОЛОДІЖНА РАДА ОБГОВОРИЛА ПЛАН РОБОТИ НА ТРАВЕНЬ ТА ЧЕРВЕНЬ 2021 РОКУ

Карантинні обмеження вносять корективи у роботу Молодіжної ради Токмака вже другий рік поспіль, адже планувати активності доводиться з урахуванням потенційних заборон. Тож організація роботи відбувається у режимі короткострокового планування на декілька місяців уперед.